05 Haziran 2014

Festivalde buluşalım

Yaz başladı. Festivaller hız kesmiyor. Bu kez de 14-15 Haziran'da Parkorman'da gerçekleşecek One Love Festival'de de #VogueFestivalde demeye hazırlanıyoruz. Etkinlik süresince Vogue fotoğrafçıları festival alanında stili avında olacak. En favori look'larla oluşturacağımız foto galeri için takipte kalın. Ayrıca siz de etkinlik boyunca kendi festival görünümlerinizi, aksesuarlarınızı ya da beğenediğiniz look'ları #VogueFestivalde etiketiyle sosyal medyada paylaşıp, bu foto galeride yer alabilirsiniz.

 

 

Güzel bir haberimiz daha var. H&M'in festival alanında gerçekleştireceği D.I.Y tişört baskı aktivitesine katılmayı sakın unutmayın. Jürinin seçtiği üç tasarımdan birine imza atarsanız 300′er TL’lik H&M hediye kartını kazanma şansı elde edecek üç kişiden biri siz olun. Güzel fırsat değil mi?

Vogue Türkiye Moda Direktörü Konca Aykan, GQ Türkiye Kreatif Yönetmeni Eray Makal ve H&M İletişim Müdürü Pelin Atay Kuran'ın seçeceği tişörtler arasında yer almak için tasarımlarınızı en geç 10 Haziran Salı gününe kadar marketing.tr@hm.com e-posta adresine ya da CD ortamında dijital olarak Harbiye Mah. Abdi İpekçi Cad. Park Apt. No:19 K:5 D:1 Nişantaşı / İstanbul adresine ulaştırın.

 

 

Katılım Koşulları

1. 18 Yaşını doldurmuş T.C vatandaşı herkes katılabilir.

2. Yarışmaya katılacak olan tasarımın özgün çalışma olması zorunludur.

3. Yarışmaya birden fazla tasarımla katılabilirsiniz.

4. Hazırlanan tasarımlar A4 boyutunu geçemeyecek şekilde teslim edilmelidir.

5. Baskı dataları .ai, .eps ve .cdr formatlarından birinde olmalıdır.

6. Hazırlanan tasarımlar baskı özellikleri nedeni ile t-shirt’ler üzerine tek renk olarak basılacaktır. Bu nedenle tasarımların tek renge uygun olarak hazırlanması gerekir.

 

Katılım Şekli ve Adresi

1. Yarışma başvuru ile ilgili tüm detaylar ve yarışma sonrasında kazananlar https://hmonelove.com adresi üzerinden duyurulur.

2. H&M çalışanları yarışmaya katılamaz.

3. Hediye kartlarının gönderimi sadece Türkiye içine gerçekleştirilir, yurt dışına gönderim yapılamaz.

ETİKETLER: H&M , #VOGUEFESTİVALDE