16 Nisan 2019

Evlerin Gençlik Formülü: La DoubleJ

YAZI: ZEYNEP GÜR

 la doublej 

La DoubleJ'in egzotik kumaşlar ve coşkulu renklerden oluşan ilk nevresim koleksiyonunun odak noktasında, hiperaktif desenler ve beklenmedik renkler yer alıyor. Baskılı yorganlar, çarşaflar, yastıklar, battaniyeler ve seramik vazolardan oluşan en güncel "La DoubleJ Housewives" koleksiyonu, baskın pigmentlerin ve dinamik desenlerin hakimiyeti altında. Renkli dokular üzerinde açan çarpıcı çiçek desenleriyse, ipek kumaşlarla ahenk içinde.

 la doublej

Geçtiğimiz yıl, Salviati iş birliğiyle el yapımı Murano bardak serisinin altına adını yazdıran La Doublej, daha sonrasında Ancap iş birliğiyle porselen yemek takımına imza atarak başarılı kolaborasyonlarına bir yenisini daha eklemişti. Ve, La DoubleJ son olarak tarihi tekstil firması Mascioni ile yaptığı iş birliğiyle evlerinizin en stil sahibi köşelerine yayılmaya tüm hızıyla devam ediyor. 

Birbirinden farklı karakteristik özelliklere sahip çarşaf, örtü ve yastıklar, 6 farklı tema yelpazesiyle karşımıza çıkıyor: Perle, Colombo, Pussy Willow, Ceramica, Maneater ve Ping Pong. La DoubleJ'in kaleydoskop etkili La DoubleJ Housewives koleksiyonu evlerin gençlik iksiri olmaya aday.

ETİKETLER: LA DOUBLEJ