09 Ekim 2020

Ev Temizliğinin Konforlu Haliyle Tanışmaya Hazır Mısınız?

Karcher

2020 pek çok açıdan gerçek bir “eve dönüş” yılı oldu. Kimimiz içindeki gizli aşçıyı serbest bıraktı, kimimiz kaçırdığı tüm o ödüllü dizi ve filmleri soluksuz izleyerek arayı kapadı. Rahat giyim, modaya damgasını vurdu. Ama bu süreçte en çok evde olmanın, evle ilgilenmenin meditatif yönünü keşfettik.

Bu eve dönüşün bir anahtar kelimesi var mı diye sorarsanız; yanıt “konfor” olacaktır. Zira ev işlerini kendimiz hallettiğimiz bu dönemde konfor ve pratiklik, olmazsa olmazımız. Tam da bu noktada size hayat kurtaran bir ürün önerimiz var; Kärcher VC 4s Kablosuz Elektrikli Süpürge.

Kablosuz süpürgeler gerek pratikliği, gerek az yer kaplamasıyla yüzyılın temizlik icatları arasında sayılabilir. Kablosuz süpürgeler arasında adı sıkça geçen Kärcher VC 4s, tek dokunuşla hem dikey süpürge olarak kullanılıyor hem de bölünerek el süpürgesi halini alıyor. Kablosuz ve son derece hafif olduğu için her an büyük bir rahatlıkla evin yer yerine taşınabiliyor. Farklı başlıklarıyla koltuk aralarını, kolunuzun uzanamadığı yerleri dip bucak temizleyebildiği gibi vakum gücü de çok yüksek. Ayrıca, akıllı şarj istasyonu sayesinde evin her yerinde şarj etme imkanına sahipsiniz.

Detaylı incelemek isterseniz sizi buraya alalım.

ETİKETLER: KÄRCHER , KÄRCHER VC 4S , KABLOSUZ SÜPÜRGE

İlgili Başlıklar