14 Kasım 2016

Coachella’da Gibi Form Tutun

Egzersiz rutin haline gelince ilk günkü heyecan ve tutku da kayboluyor. Bir müzik festivalinde tıpkı bir rockstar gibi coşarak kilo vermek, forma girmek fikri sizce de heyecan verici değil mi? Türkiye'de ilk defa Hillside City Club'da sporseverlerle buluşan Pound® Rockout'ı keşfetmeye davetlisiniz.

Hillside

Rutin egzersiz programınıza biraz eğlence ve özgür ruh katmanın tam zamanı. Los Angeles’lı iki kadın bateristin geliştirdiği Pound® Rockout adlı egzersiz, kardiyo, pilates ve pliometrik (patlayıcı antrenman) hareketlerinin birleşiminden oluşuyor. Davul çalmanın bulaşıcı etkisinden ilham alan bu yaratıcı egzersizde ağırlık bagetleriyle çalışılıyor ve üstelik 900 kalori yakılabiliyor.

Hillside

Şu anda 27’den fazla ülkede tutkulu bir kitlesi olan Pound® Rockout dersinde Ripstix® adı verilen ağırlık bagetleri kullanılıyor ve her ders ortalama 15.000 kez Ripstix® vuruşu gerçekleştiriliyor. Rock'tan hip-hop'a kadar farklı müzik türlerinin eşliğinde yapılan egzersiz sırasında kendinizi yüzlerce kişiye konser veren bir rock grubunun bateristi gibi hissetmemek elde değil.

Adrenalin dolu Pound® Rockout egzersizini Hillside Sports Team eşliğinde Hillside City Club Etiler ve İstinye’de deneyebilirsiniz. Ayrıca 20 Kasım Pazar 14:00'de Babylon Bomonti'de özel Pound® Rockout partisi düzenleneceğini de hatırlatalım.

Pound® Rockout ile tanışmak için, 0212 352 23 33 (Etiler) ve 0212 367 20 00 (İstinye). 

Ayrıntılı bilgi için www.hillsidecityclub.com adresini ziyaret edin.

Bu bir tanıtımdır

ETİKETLER: HİLLSİDE CİTY CLUB , VOGUEİNSTAGRAM