09 Aralık 2016

Céline Dion: Eşimi Kaybettiğime Hala İnanamıyorum

YAZI: İNAN KIRDEMİR

Celine DionFotoğraf: Getty Images Turkey

Yukarıda okumuş olduğunuz sitemli ve buruk sözler Celine Dion'a ait. Page Six'e verdiği son röportajda kendini böyle ifade ediyor. 22 yıllık eşi René Angélil'i geçtiğimiz Ocak ayında kaybetti ve hayata devam etmekte zorlandığını anlatıyor. Ölümle yüzleşmek zorunda kalan herkesin derinden anlayacabileceği bir duygu bu. 

"Eşimi kaybedeli neredeyse bir yıl olacak. Buna inanamıyorum. Onsuz yeni yıla hazır değilim."

"Benim artık bir eşim ve çocuklarımın bir babası yok. Buna rağmen güçlü durmak zorundayım çünkü hayatın bana öğrettiği bu: Pozitif düşün, kabullen, yarın için değil bugün için yaşa ve her istediğinin gerçekleşmeyeceğini bil."

Celine Dion, acı kaybına rağmen üretmeye devam etti. Mayıs’ta Good Morning America’da eşinin vefatından sonraki ilk televizyon röportajını verdi. Late Night with Jimmy Fallon'da inanılmaz bir performansa imza attı. Vetements imzalı parçalarıyla, moda ikonluğuna bile terfi etti. Yine de içindeki boşluğun dolmadığını söylüyor Celine Dion. "Evet, her gün biraz daha iyileşiyorum. Çocuklarım da öyle. Dün geçip gitti, yarın henüz bizimle değil. Geriye sadece bugün kalıyor. Yaşamak lazım bir şekilde.

ETİKETLER: CÉLİNE DİON , RENÉ ANGÉLİL