22 Kasım 2016

Bekarlıktan Babalığa Terfi Etmek Zor Oldu

YAZI: İNAN KIRDEMİR

Cambridge’in soğuk ve mesafeli kraliyet duvarları Prens William ve Cambridge Düşesi Kate Middleton sayesinde biraz olsun ısınmaya başladı. Lady Diana’dan sonra, kraliyet topraklarına yeniden samimiyet tohumları ekildi diyebiliriz. Prens William ve Kate Middleton’ın içimizi ısıtan Hindistan ziyaretini anımsayın veya prensin açık havada pantolonla yoga yapışını… Bir prens ve prensesin iç dünyasına ve özel anlarına daha önce hiç bu kadar yakından tanıklık etmemiştik.

Cambridge Dükü William şu an Vietnam’da. Bir yandan Vietnam kasabalarındaki çocuklarla maç yaparken, diğer yandan özel hayatına dair açıklamalarda bulunuyor.

"Bekarlıktan babalığa terfi etmek zor oldu."

Prens William, samimi ve içten itiraflarına şu sözlerle devam ediyor: "Catherine’in desteği inanılmaz. O muhteşem bir anne, eş ve kadın. Onsuz, iyi bir baba olmayı başaramazdım."

Prens WilliamFotoğraf: Getty Images Turkey

Prens William, evlilikle beraber kendini keşfettiğini söylüyor. O çocuklarına aşık ve çocuklarının geleceğini düşünen her baba gibi dünyanın gidişatından endişe duyuyor.

"Hayatınızda geleceğinden sorumlu olduğunuz insanlar varsa, onlara iyi bir hayat sunmak için elinizden gelen her şeyi yapıyorsunuz. Daha fazla kaygılanarak üstelik."

Cambridge Dükü ve Düşesi'nin Hindistan Günlüğü

ETİKETLER: PRENS WİLLİAM , KATE MİDDLETON , KRALİYET , CAMBRİDGE DÜKÜ