19 Şubat 2017

Bedendeki Enerji Akışını Dengelemenin Zamanı

spa

Tüm Avrupa’daki Shangri-La otelleri arasında sadece Shangri-La Bosphorus, Istanbul’da bulunan CHI, The Spa, Uzak Doğu’nun en eşsiz ve ayrıcalıklı bakımlarını sunuyor.

Geleneksel Uzak Doğu felsefesi ile Türk kültürünün karakteristik özelliklerinin buluştuğu CHI, The Spa, ruhu şımartan, vücudu rahatlatan, bedene adeta şifa etkisi veren ve duyuları yeniden canlandıran bakım seremonileri ile ilgi görüyor. Doğu, Batı, Kuzey, Güney, Anadolu ve İstanbul gibi yerel dokularla geliştirilen CHI, The Spa bakımlarında tamamen doğal ve organik ürünler kullanılıyor. Konforun ve huzurun öne çıktığı özel terapi süitleriyle ağırladığı misafirlerine ayrıcalığı her detayında yaşatan CHI, The Spa’da farklı etkilere sahip bir çok enerji akışını dengeleyici ve canlandırıcı masaj ve bakım yer alıyor.

Himalaya mantralarının ezgileri ile insana huzur veren müzikler fonda çalarken CHI, The Spa’nın Uzak Doğu kültürünün imzası masajları, cilt ve vücut bakımlarıyla Shangri-La Bosphorus, Istanbul’da hem bedensel hem de ruhsal bir terapi yaşayacaksınız!

ETİKETLER: SPA , SHANGRİ-LA BOSPHORUS