11 Mayıs 2017

Ayrıcalıklı Bir Tatil: Kempinski Hotel Barbaros Bay

Dünyanın en güzel koylarından Gökova Körfezi’nin girişinde yer alan Kempinski Hotel Barbaros Bay, her detayında ayrıcalıklı hissettiren tatiller yaşatmaya devam ediyor.

kempinski

Bodrum’un yeşil doğasıyla, masmavi denizinin buluştuğu benzersiz atmosferinde misafirlerini ağırlayan Kempinski Hotel Barbaros Bay bu sezona birbirinden özel yenilikleriyle merhaba diyor. Başta konumu ve büyüleyici manzarasıyla ilgi gören Kempinski Hotel Barbaros Bay, mimarisinden servis ayrıcalığına, spa’sından lezzetlerine, konforlu odalarından ses getiren organizasyon ve davetlerine kadar her alanda sunduğu hizmetlerle fark yaratıyor.

kempinski

Kempinski Hotel Barbaros Bay, çağdaş tarzda dekore ettiği panoramik manzaralı odalarını özgün ve lüks dokunuşlarla detaylandırıyor. Misafirlerinin her ihtiyacına cevap verebilmek için farklı donanım ve boyutlarda tasarlanmış, standart odalardan kral dairelerine kadar geniş bir yelpazede sunan Kempinski Hotel Barbaros Bay, bu sezon da ayrıcalıklı bir konaklama imkanı sunmaya devam ediyor. Misafirlerinin her an kendilerini özel hissetmesi için kusursuzluktan ilham alan Kempinski Hotel Barbaros Bay, bu sezon ilk defa servis verecek olan, deniz kıyısında Ege ve Girit yemeklerinin en güzel örneklerinin sunulduğu ‘Barbarossa Restoran’da gurme lezzetleri ve mavinin en çarpıcı tonlarını bir araya getiriyor.

 

ETİKETLER: KEMPİNSKİ HOTEL BARBAROS BAY