26 Nisan 2017

Abartısız Çağdaş Lüks Şimdi Bomonti’de

house hotel

The House markasının ödüllü otel ve rezidanslarının en yenisi The House Hotel Bomonti ve The House Residence Bomonti açılıyor. Mayıs 2017’de Bomonti’de açılacak olan otel ve rezidans, The House markasının alametifarikası haline gelmiş samimi hizmet anlayışı ile kendine has tarzını komünite hissi ile harmanlayarak şehrin yükselen sanat ve kültür merkezine getiriyor.

house hotel

Otelde 6 deluxe süit olmak üzere toplam 51 oda ile çok amaçlı bir lounge alanı ve wellness bölümü bulunuyor. Tüm odalarda özel olarak tasarlanmış mobilyalar ve aydınlatmalar, yağmur duşlu mermer banyolar ve özel Lokum İstanbul banyo ürünleri gibi The House markasının ayrıcalıklarını yansıtan detaylar yer alıyor. Uzun süre kalmak isteyenler ya da seyahat ederken daha çok alana ihtiyaç duyanlar için junior süitlerde ufak bir mutfak ve oturma alanı, executive süitlerde ise ayrı bir oturma alanı bulunuyor. Rezidanstaki 155 daire ise hem akıllı tasarımı sayesinde ferah ve samimi bir alan oluşturuyor hem de otelin sunduğu servislerle çok daha geniş bir yaşam alanına yayılıyor. 

the house hotel

Otelin lounge bölümünde misafirlere her gün açık büfe kahvaltı sunuluyor. Aynı zamanda toplantılar ve etkinlikler için de kullanılabiliyor. Kuru temizlemeden restoranlara kadar misafirlerin ihtiyaç duyabilecekleri her tür mağaza ve dükkan otelin girişinde yer alıyor.

The House markasının yaşam biçimi rezidans hayatına konfor, lüks ve samimiyet katıyor. Rezidans sakinleri keyifle döşenmiş dairelerinin keyfini sürerken otelin konaklama sektöründeki tecrübesinden ve uzmanlığından da yararlanabiliyor. Bazı rezidans sakinleri davetlerini kendi evlerinde organize etmeyi seçerken bazıları ise büyük bir masaya ve açık mutfağa sahip olan lounge bölümünde aileleriyle ve dostlarıyla birlikte samimi ve konforlu bir ortamda vakit geçirmeyi seçebiliyor. İşin organizasyon kısmını ise event ekibi ve şefler hallediyor.

Spor salonunda son teknoloji ekipmanlar, pilates ve yoga için kullanılabilen bir stüdyo ve 110 metrekarelik ısıtmalı kapalı havuz var. Spa ise modern ve geleneksel terapileri bir arada sunuyor. Mermer bir hamam, saunalar, buhar odaları ve masajdan cilt bakımına çeşitli terapilerin uygulandığı terapi odaları bulunuyor.

ETİKETLER: THE HOUSE HOTEL