17 Şubat 2017

Trend Alarmı: Sınırsız Allık Hareketi

EDİTÖR: E. ŞEVVAL YÜRÜTEN

Güzellik dünyasında büyük taşlar yerinden oynuyor ve makyajın odağı beklenmedik bir yere kayıyor. Etkileyici bakışlar, çarpıcı dudaklardan sonra göz hizasına taşınan allık hareketi, güzellik dünyasında yerini aldı. 

17-02/17/voguerunway-kenzo-1487290181.png

Kenzo 2017 İlkbahar/Yaz defilesinden Fotoğraf: @voguerunway

2017 İlkbahar/Yaz sezonunda karşımıza birçok farklı versiyonuyla çıkan blush etkisi, sahnenin yeni yıldızı. Chanel şovunda masum pembe, Kenzo şovunda kırmızı tonlarında şaşırtan, multitonal cazibesiyle allık korkusuzca kendini öne sürüyor. 80’lerin geri dönüşüyle yükselişe geçen trend, dönemin kitsch güzellik elementlerini de taşıyor. 

17-02/17/kristen-stewart-614792186.jpg

Allık hareketinin podyumdan kırmızı halıya terfi etmesi de yazı beklemeden gerçekleşiyor. Hollywood’un cool kızı Kristen Stewart, bir diğer rolüyle Karl Lagerfeld’in ilham perisi, punk yorumuyla cesur trende kırmızı halıda can verdi.

Önümüzdeki sezon, güzellik felsefenizde değişikliğe gidin ve genç ve sağlıklı gösteren allık hareketine katılın. Kışın bronz tonlarından sıyrılın daha taze ve genç bir görünüm için yanaklarınızı sezonun en canlı kırmızı/pembe tonlarıyla şımartın.

Allığın En Kışkırtırıcı 15 Tonu

ETİKETLER: GÜZELLİK , MAKYAJ , TREND , ALLIK , 2017İLKBAHARYAZ