21 Ocak 2019

Rosie Huntington-Whiteley'nin Güzellik Programı Başlıyor

YAZI: EKİN KURBETÇİ

rosie-huntington-whiteley-red-carpet-beauty-competition-make-up

Fotoğraf: Getty Images Turkey

Kırmızı halının dikkat çeken güzellerinden olan Rosie Huntington-Whiteley, podyum ve web dünyasından sonra şimdi de televizyon dünyasını etkisi altına alıyor. Roseinc.com sitesinde makyaj artistlerinin sırları, saç ve makyaj tutorialları, favori ürün ve güzellik trendlerini paylaşarak kendine ait bir güzellik imparatorluğu kuran Rosie'nin atılımları bununla da sınırlı değil.

Güzellik üzerine isim yapmakta kararlı olan süpermodel, Beautycon Media CEO'su Moj Mahdara ile Next Beauty Star isimli bir sosyal medya yarışması başlatmıştı. Haftada 'Mavi Dumanlı Göz Makyajı' ya da 'Pastel Ürünlerle Bronz Makyaj' gibi verilen 5 görevi tamamlayan yarışmacılar uyguladıkları görünümleri sosyal medya üzerinden paylaşıyor ve seçilen birinci ödül olarak Los Angeles'ta bir güzellik okuluna gönderiliyor.

Ortak dostları cilt bakımı uzmanı Shani Darden tarafından tanıştırılan ikili Rosie ve Moj, çok tutulan bu konseptin ardından kolları sıvadı ve başarılarını daha da büyütmeye karar verdi. Next Beauty Star birincisinin kutlama yemeğinde WWD'ye konuşan ortaklar yeni girişimleriyle alakalı oldukça heyecanlı! Televizyona uyarlanacak yarışmanın formatı meşhur moda tasarım yarışması Project Runway'den ilham alıyor. 'Markalarımızı nasıl bir araya getireceğimizi konuştuk ve endüstrinin yeni yükselen yıldızını bulmak için güçlerimizi birleştirmeye karar verdik.' açıklamasıyla biz güzellik tutkunlarını heyecanlandıran Rosie ve Moj'un makyaj odaklı yeni televizyon şovunu sabırsızlıkla bekliyoruz!

Rosie Huntington-Whiteley'den Davetlere Özel 3 Gece Makyajı

ETİKETLER: ROSİE HUNTİNGTON-WHİTELEY , MAKYAJ , GÜZELLİK , TELEVİZYON PROGRAMI