18 Temmuz 2018

Kusursuz Nude Makyajıyla Kim Kardashian

YAZI: EKİN KURBETÇİ

kim-kardashian-beauty-con-los-angeles-make-up-smokey-eyes-nude-lipstick-ponytail-hair-style

FotoğraF. Getty Images Turkey

Kusursuz makyaj Kim Kardashian’dan sorulur. Kontür kraliçesi, KKW Beauty’nin patroniçesi ve son zamanlarda benimsediği farklı güzellik kimlikleriyle Kim Kardashian tüm bakışları üzerine çeviriyor. Geçtiğimiz senelerde benimsediği makyajsız makyaj görünümlerinin ardından beğeniye sunduğu kozmetik markasıyla adından söz ettiren güzel yıldız, yeni ürünlerinin tanıtımını da kendi üstleniyor. Çıkardığı koleksiyonlarla uyumlu olarak cesur makyaj tarzlarıyla flört eden Kim, ultra siyah bakışlar ve dominant mavi tonlardan sonra şimdi de kusursuz nude makyajyla karşımızda.

Los Angeles'taki Güzellik Festivali'ne katılan stil ikonu, doğal şekillendirilmiş, mat ve aydınlık cildi için kontür kitlerini ve concealer serisini kullanmış. Başarılı yıldız, bakışlarında ise makyaj artisti Mario Dedivanovic ile tasarladığı KKW x Mario far paletindeki bronz toprak tonlarını tercih etmiş. Kim’in abartısız ama çarpıcı görünümünü tamamlayan detay ise nude dudakları. Dudaklarında cildiyle aynı tonları kullanan Kim’in ruju, her cilt tonuna özel bir rengin bulunduğu KKW Beauty’nin 8 parçalık nude ruj serisinden.

Makyajıyla yumuşak bir görünüm çizen Kim Kardashian, saçlarını ise Hollywood güzellerinin yeni gözdesi yüksek ve yarım at kuyruğuyla şekillendirmiş. Son günlerde sık sık bu saç modelini kullanan ünlü güzel, doku tercihini bu kez kıvırcıktan yana kullanarak yapılı ve uğraşılmış bir görünüm yerine daha naturel bir tavır seriliyor. Nude makyajda olduğu gibi yüksek at kuyruğunu da güzellik imzalarından biri haline getirmeye kararlı olan Kim Kardashian, eforsuz ve çarpıcı görünümüyle güzellik radarımızda!

Makyajda Doğal Kontür için 5 İpucu

ETİKETLER: NUDE MAKYAJ , AT KUYRUĞU , KİM KARDASHİAN , SAÇ MODELİ