27 Mart 2018

Kim Kardashian'ın Güzellik İttifakı: KKWxMARIO

YAZI: EKİN KURBETÇİ

mario-dedivanovic-kim-kardashian-make-up-kkw-beauty-collection-eyeshadow-lipstick

Fotoğraf: @makeupbymario

'10 yıl önce sette ilham perimle tanıştım, ve o gün onun güzelliğinden ne kadar etkilendiğimi asla unutmadım. 10 yıl sonra hala her gün önümdeki sandalyeye oturduğunda ondan ilham alıyorum.' diyerek Kim Kardashian'a olan hayranlığını anlatıyor ünlü makyaj artisti Mario Dedivanovic. Kim Kardashian ile yıllardır birlikte çalışan ve yıldız için makyaj artistinden öte bir dost olan Mario, yeteneğiyle hayran bırakan makyaj artistlerinden.

mario-dedivanovic-kim-kardashian-make-up-kkw-beauty-collection-eyeshadow-lipstick

Fotoğraf: @makeupbymario

Dünya çapında ünlü yıldızlarla çalışan, satışa sunulduğu anda biletleri tükenen workshoplar düzenleyen Mario Dedivanovic ile ikonik yıldız Kim Kardashian birlikte yarattıkları çok konuşulan kırmızı halı görünümlerinden sonra heyecanlandıran iş birliklerini açıkladılar: KKWxMARIO. Mario'nun profesyonel gözü, bilgisi ve Kim Kardashian'ın vizyonunun bir araya gelmesiyle ortaya çıkan KKWxMARIO koleksiyonu, güzellik çıtasını bir üst seviyeye taşıyacak gibi görünüyor. 

İkilinin favori farları ve rujlarından oluşan iş birliği, henüz tüm detaylarıyla açıklanmasa da paylaşılan fotoğraflardan bizi sofistike ve iddialı renklerden oluşan bir koleksiyonun beklediği kesin. '10 yıl önce seninle tanıştığımda bir makyaj koleksiyonu çıkarabileceğimiz hiç aklıma gelmemişti. Mario bana makyajla alakalı bildiğim her şeyi öğretti. Bu koleksiyondan gurur duyuyorum.' diye anlatan Kim'in koleksiyondaki favori renklerinden biri kobalt mavisi olan Libra.

mario-dedivanovic-kim-kardashian-make-up-kkw-beauty-collection-eyeshadow-lipstick

Fotoğraf: @kimkardashian

'Sade bir makyaj istediğimi söyledikten sonra Mario, telefonumla ilgilenirken bana mavi bir dumanlı makyaj yapmış. Önce isteksizdim ancak sonra aynaya baktığımda bayıldım ve o harika mavi görünümden sonra Mario'ya makyaj konusunda tamamen güvenebileceğimi anladım.' diyerek Libra renginin hikayesini anlatıyor Kim Kardashian. Güzellik gurularından tam not alan KKW Beauty'si ile Kim kardashian ve profesyonel hayatındaki çalışmalarıyla ününü hak eden Mario Dedivanovic'in hikayesi 10 seneye dayanan KKWxMARIO iş birliği, ikilinin tanışma yıl dönümü 5 Nisan'da satışa sunulacak.

ETİKETLER: KİM KARDASHİAN , MARİO DEDİVANOVİC , KKW BEAUTY , KKWXMARİO , FAR PALETİ , MAKYAJ