21 Temmuz 2018

Kim Kardashian’ın Yeni Güzellik Formülü: Classic Collection

YAZI: EKİN KURBETÇİ

kkw-beauty-kim-kardashian-classic-collection-make-up-eyeshadow-lipstick

Fotoğraf: @kkwbeauty

Kız kardeşi Kylie Jenner gibi bir güzellik imparatorluğu inşa etme yolunda ilerleyen Kim Kardashian, KKW Beauty için arı gibi çalışıyor. Son günlerde benimsediği monokrom stil kodlarıyla birlikte monokrom makyajıyla da dikkat çeken ve eforsuz ama etkili bir görünüm benimseyen Kim, yeni güzellik denkleminin formülünü açıkladı: Classic Collection.

kkw-beauty-kim-kardashian-classic-collection-make-up-eyeshadow-lipstick

Fotoğraf: kkwbeauty.com

Geçtiğimiz günlerde katıldığı etkinliklerdeki toprak tonlarındaki makyajıyla Classic Collection'ın ipuçlarını veren Kim, KKW Beauty’nin yeni koleksiyonuyla temel makyajın kodlarını yeniden yorumluyor. 10 tonluk bir far paleti, 4 dudak kalemi ve 4 rujdan oluşan koleksiyon, makyaj çantasının demirbaşlarını içeriyor.

Adı üstünde, klasikler... Sıcak terakota tonlardan oluşan far paleti gündüzden geceye bakışlarınızı belirginleştirirken, günlük görünümlerin favori rengi şeftali, 4 farklı tonuyla ruj ve dudak kalemi ailesinde kendine yer buluyor. KKW Beauty ile makyaj çantanızın ‘klasiklerini’ yenileyeceğiniz 'Classic Collection' 25 Temmuz’da makyaj tutkunlarıyla buluşacak.

Kim Kardashian'ın Güzellik Evrimi

ETİKETLER: KİM KARDASHİAN , KKW BEAUTY , MAKYAJ KOLEKSİYONU , CLASSİC COLLECTİON