12 Temmuz 2018

Tarihin En Genç Milyarderi: Kylie Jenner

YAZI: E. ŞEVVAL YÜRÜTEN

Kylie Jenner

Fotoğraf: @kyliejenner

20 yaşındaki güzellik dehası Kylie Jenner, tarihin en genç milyarderi olacak! Forbes dergisinin Amerika’nın En Zengin Kadınları listesine 27. Sıradan girmeyi başaran Kylie Jenner, 900 milyon dolar değerindeki servetiyle derginin kapak yıldızı oldu.

Genç ve popüler girişimci, 2 yıl önce kurduğu, hisselerin tümü kendine ait şirketi Kylie Cosmetics’i ile güzellik dünyasına yeni bir soluk getirdi. 10 Ağustos’ta 21 yaşına girecek olan Kylie Jenner’ın servetinin gelecek sene milyara ulaşacağı ön görülüyor.

Kylie Jenner

Fotoğraf: @wwd

Tarihin -kadın, erkek fark etmeksizin- en genç milyarderi olan Jenner, bu konudaki hislerini şöyle belirtti; “Tutku duyduğum iş ile böyle anılmak harika bir duygu, ve bu konuda çok minnettarım. Her zaman makyajı seviyordum, sektördeki ilk ruj kit’i işini ortaya çıkarmak için çok uğraştım. Hayranlarımla ilişki kurup bir ürün yaratmak her zaman mükemmel bir süreç oldu. Bu yolculukta çok şey öğrendim ve umarım diğerlerine hayallerine ulaşmaları için ilham verebilmişimdir.“

Kylie Jenner’ın büyük bir onurla girdiği Forbes listesine, ablası Kim Kardashian da 350 milyon dolar değerindeki servetiyle listeye 54. Sıradan girdi. Şubat ayında ilk bebeği Stormi’yi dünyaya getiren taze anne, tarihin kendi çabalarıyla milyarder olmayı başarmış en zengin kişisi olacak.

23 yaşındaki milyarder olan Mark Zuckerberg’in tahtını oturacak olan Kylie Jenner, bu devasa başarını en güçlü şekilde kutladı. Geçtiğimiz günlerde dudak dolgularına veda eden Kylie Jenner, iş hayatının yeni bölümüne kendinden daha emin ve özgüvenli bir başlangıç yaptı!

Kylie Jenner'ın Güzellik Evrimi

ETİKETLER: KYLİE JENNER , MİLYARDER , FORBES , KYLİE COSMETİCS