02 Nisan 2018

Kim Kardashian'dan Sezonun Rengi: Elektrik Mavi

YAZI: EKİN KURBETÇİ

kim-kardashian-kkw-beauty-make-up-mario-eyeshadow-blue-libra

Fotoğraf: Getty Images Turkey

KKW Beauty markasıyla güzellik tutkunlarını heyecanlandıran ve ardı arkasına piyasaya sürdüğü makyaj kitleriyle büyük başarı elde eden Kim Kardashian, geçtiğimiz günlerde ilk iş birliğini açıklamıştı: KKW x MARIO.

kim-kardashian-kkw-beauty-make-up-mario-eyeshadow-blue-libra

Fotoğraf: @makeupbymario

10 yıllık makyaj artisti ve yakın arkadaşı Mario Dedivanovic ile ortak bir çalışma yapan güzel yıldız far paleti ve rujlardan oluşan bir koleksiyon çıkardı. Bu birlikteliğin tanıtımını ise dün Beverly Hills'te gerçekleşen bir yemekle yaptı. Youtube'un popüler makyaj gurularının, Kim'in güzellik ekibinın ve ailesinin davetli olduğu bu yemeğin tek bir güzellik kodu vardı: Elektrik mavi.


kim-kardashian-kkw-beauty-make-up-mario-eyeshadow-blue-libra

Fotoğraf: @justinemarjan

Bir scrunchieyle topladığı yüksek at kuyruğu ve ultra mavi bakışlarıyla cesur bir güzellik sergileyen Kim Kardashian, gecenin güzellik koduna öncülük etti. Gelen tüm misafirler de, bu iş birliğinden doğan far paletinin yıldız rengi Libra ile makyajlarına renk kattı. Dumanlı makyajın yeniden yorumlandığı gecede, sezonun yükselen canlı far trendi elektrik mavinin cesur titreşimleri altında toplanırken, misafirler makyajında pop renkleri kullanmaktan çekinenlere ilham verdi.

kim-kardashian-kkw-beauty-make-up-mario-eyeshadow-blue-libra

Fotoğraf: @kkwbeauty

Kim Kardashian'ın kontür tekniğiyle başlayan güzellik trendi öncülüğü, dumanlı göz makyajındaki elektrik maviyle devam edecek gibi görünüyor. Kuralları ortadan kalkan güzellik görünümlerine, ikonik yıldızın sofistike ve dominant mavisiyle eşlik etmenin tam zamanı!

KKW x MARIO Tanıtım Partisi

ETİKETLER: KİM KARDASHİAN , KKW BEAUTY , MAKYAJ TRENDİ , FAR RENGİ , MAVİ