02 Ocak 2019

Kendall & Kylie Jenner'ın Renkli Eyeliner İttifakı

YAZI: EKİN KURBETÇİ

kylie-jenner-kendall-beauty-make-up-colorful-eyeliner-glitter-make-up-beauty-tips-instagram

Fotoğraf: @kyliejenner

Biri naturel ve klasik, diğeri ise cesur ve oyuncu: Jenner kardeşlerin makyaj imzaları farklı güzellik portrelerine ilham verse de Kendall ve Kylie ortak bir paydada buluşmuş gibi görünüyor.

Kylie Jenner'ın makyaj konusundaki hünerini duymayan yok. Her türlü makyaj hamlesinin altından başarıyla kalkan yeni nesil güzellik gurumuz Kylie, geçtiğimiz gün yanında en yakın arkadaşı Jordyn Woods ve gözlerinde ışıl ışıl parlayan pembe simli eyeliner'ı ile Instagram'da bir fotoğraf paylaştı. Bu görünüm Kylie için çok da şaşırtıcı değil, nitekim genç milyarderin deneysel makyaj stiline alışkınız. Pembe ve üstüne üstlük simli eyelinerı ile modern Barbie havası taşıyan Kylie'yi ilham panomuza yerleştirdikten sonra bizi asıl şaşırtan hamle Kendall'dan geliyor.

kylie-jenner-kendall-beauty-make-up-colorful-eyeliner-glitter-make-up-beauty-tips-instagram

Fotoğraf: @kendalljenner

Klasik makyaj ve doğal görünümler konusunda usta olan Kendall Jenner, geçtiğimiz birkaç ay içerisinde sınırlarını zorlamaya başladı. People's Choice ödüllerinde yeşil ve grafik hatlı bir makyaj yapan süpermodel, şimdi de kardeşi Kylie'nin izinden giden neon yeşil eyeliner'ı ile karşımızda. Eyeliner' ile aynı renk bluzü ve ton-sür-ton küpeleriyle yeşil bir rüya yaşatan Kendall, Hollywood bukleleriyle de retro titreşimler yayıyor. Kylie'den pembe ve Kendall'dan yeşil: Jenner kardeşler kısa yoldan çarpıcı bir görünüm elde etmenin sırrını veren renkli eyeliner ittifakları ile 2019'un ilk popüler makyaj trendinin altına imzalarını atıyor.

Kendall Jenner'ın 5 Güzellik İmzası

ETİKETLER: KENDALL JENNER , KYLİE JENNER , MAKYAJ TRENDİ , RENKLİ EYELİNER