22 Şubat 2016

Işıltılı Gözler, Parlak Dudaklar

YAZI: LİAN PENSO

Işıltılı gözler ve parlak dudaklar, hepsi bu! Tom Ford İlkbahar/Yaz 2016 makyaj koleksiyonundaki canlı ve parlak renkler, bizi sıcak yaz günlerine ışınlıyor. İlhamını modaevinin aynı sezondaki hazır giyim koleksiyonundan alan ürünler, podyumların güzellik hikayesini sokaklara uyarlıyor. Nude tonlardan koyu mora uzanan geniş renk paletindeki davetkar dudaklar, metalik gözlerle tamamlanıyor.

Peki bu görünüme ulaşmanın sırrı ne? Güzel bir makyajın ilk adımı, yüzü belirginleştirme ve gölgelendirme.  Shade and Illuminate'in yeni tonu Lavish Pink, cildin doğal ışıltısını korumasını, doğru gölgelendirmeyi ve daha canlı görünmesini sağlıyor.  

Dudaklar Patent Finish Lip Color'la hem parlak, hem de rengarenk! İçimizi ısıtan kiraz tonlarından cüretkar bordoya uzanan renk seçenekleri, yapışıklık hissi yaratmayan formülü ve sünger uçlu teknolojisiyle kolay sürülebilirken parlak görünümüyle kalıcılığını koruyor. Soya tohumu, brezilya muru yağı ve papatya yağıyla zenginleştirilmiş özel formülüyle dudakları nemlendirirken parlaklık veren Tom Ford Lip Color Shine serisi de, makyajda doğal malzemelerden vazgeçemeyenlere göre.

Gözlerdeyse ışıltılı ama belirgin bir bakış ön planda. Cream Color for Eyes, güneşi yansıtan sarı tonlarından okyanus mavisine, farklı renk tonlarıyla gözlerinizi aydınlatmak için ideal bir far. Dramatik bakışlar için ideal göz kalemi High Definition Eye Liner bulaşmayan, kalıcı yapısıyla profesyonel bir görünüm sağlıyor. Waterproof Extreme Mascara etkileyici kirpiklere kavuşmak, Brow Sculptor ise belirgin kaşlara ulaşmak isteyenlerin gizli silahı olmaya aday.

ETİKETLER: TOMFORD