03 Temmuz 2015

Işıltılı Bir Cilt

15-07/02/makyajcomcom2.jpg

1. Primer uygulayın

Fondöten sürmeden önce yüzünüze primer uygulayarak harika bir makyaj bazı oluşturabilir, yumuşak bir ışıltı elde edebilirsiniz. Ayrıca primer'ların içindeki ışık yansıtıcı pigmentler, yüzünüzdeki kızarıklıkların görünümü de azaltacaktır.

2. Krem allık kullanın

Krem formdaki allıklar, yanaklara hoş ve sağlıklı bir renk kazandırır. Pudra allıkların aksine, güzel bir ışıltı verir.

3. Aydınlatıcıdan yararlanın

Yanakların üst kısmına ve kaş kemiğine aydınlatıcı sürerek yapay ve yoğun görünmeyen hafif bir ışıltı sağlayabilirsiniz. Krem aydınlatıcıları parmak uçlarınızla, sıvı aydınlatıcıları ise makyaj fırçasıyla uygulayarak en iyi sonucu elde edebilirsiniz.

4. Yüz spreyleri kullanın

Nemli cilt, sağlıklı ve doğal bir parlaklığa sahiptir. Cildinin tüm gün nemli ve taze görünmesini sağlamak için esanslı yağlar veya çeşitli çiçek sularıyla formüle edilen, ferahlatıcı ve nemlendirici yüz spreylerinden yararlanabilirsiniz. Ya da boş bir sprey şişesine bir miktar gülsuyu ve soda ekleyerek evde kendi spreyinizi hazırlayabilirsiniz. İster çantanızda gün boyu cildinizi nemlendirmek için taşıyın, isterseniz de buzdolabında bekletip ferahlamak için yüzünüze birkaç fıs sıkın. Daha aydınlık ve nemli bir cilde sahip olmak işte bu kadar kolay!

Detaylı bilgi için tıklayın

Bu bir tanıtımdır

ETİKETLER: GÜZELLİK , MAKYAJ