14 Kasım 2019

Gisele Bündchen'in Makyajındaki Gençlik Sırrı

YAZI: EKİN KURBETÇİ

gisele-bündchen-celebrity-make-up-beauty-tips-style-instagram-blush

Fotoğraf: @gisele

Tek bir fırça darbesiyle 5 yaş gençleşmek mümkün mü? Botoks, yeni nesil bakım serumları, instagram filtrelerini bir kenara bırakın: Daha doğal ve pratik bir formülle anında daha taze, enerjik ve genç bir görünüme kavuşmak mümkün. Nasıl mı? İşin sırrı Gisele Bündchen’in makyajında.

Gisele Bündchen ihtişamlı ama doğal görünümlü makyajlar konusunda uzman. Geçtiğimiz gün yeni bir makyaj görünümünü paylaşan Gisele, bizi yine kendine hayran bıraktı. Yumuşak tonlarda yaptığı dumanlı göz makyajını nemli bir cilt, natürel dudaklar ve yoğun allıkla tamamlayan Gisele’in makyajı asla ağır değil, aksine oldukça hafif ve genç görünüyor. Bunun sırrı ise süpermodelin allık uygulamasında. Allığını elmacık kemiklerine harmanlayıp burun kenarına doğru dağıtan Gisele, makyajının püf noktası olarak burun ucuna kondurduğu son bir fırça darbesiyle de güneşten bir öpücük almış, sağlıklı, taze bir etki elde etmiş.

gisele-bündchen-celebrity-make-up-beauty-tips-style-instagram-blush

Fotoğraf: @emrata

Aslında bu uygulama birçok ünlü isim arasında yaygın. Gisele’in yanında Emily Ratajkowski de buruna uygulanan allık dokunuşuyla daha natürel ve genç bir görünüm kazanmayı sevenlerden. Siz de natürel dumanlı makyajınızı hafifletmek, ya da makyajınızla daha sağlıklı ve taze bir enerji yaymak için Gisele ve Emrata’nın güzellik ipucundan faydalanın.

Strobing Etkili En İyi 10 Işıltılı Allık

ETİKETLER: GİSELE BÜNDCHEN , ÜNLÜ MAKYAJI , GÜZELLİK İPUCU , MAKYAJ HİLESİ , ALLIK