13 Ekim 2019

Gigi Hadid'in Altın Işıltılı Bakışları

YAZI: EKİN KURBETÇİ

Gigi-hadid-model-beauty-make-up-eyes-instagram-patrick-ta

Fotoğraf: @gigihadid

Süpermodel Gigi Hadid ve makyaj artisti Patrick Ta bir araya geldiğinde ortaya kötü bir görünüm çıkması imkansız. Birlikte Gigi'nin ikonik makyajlarına imza atan ikili, şimdi den ultra ışıltılı bu güzellik portresiyle karşınızda.

Gigi Hadid’i ışıltıyla buluşturma konusunda usta olan Patrick Ta, bu kez aydınlık dokunuşunu Gigi’nin bakışlarıyla buluşturmuş.

Gigi-hadid-model-beauty-make-up-eyes-instagram-patrick-ta

Fotoğraf: @gigihadid

Gigi’nin makyajına her zamanki sıcak ve bronz cilt uygulamasıyla başlayan Patrick, bronz tonlarla yaptığı göz makyajını, güzel yıldızın göz pınarlarına doğru uyguladığı duochrome bir farla aydınlatmış ve görünümü karamel tonlarda nude bir rujla tamamlamış.

Gigi’nin bakışlarındaki bu metalik etki, günlük sade bir makyajı pratik yoldan nasıl yükseltebileceğinizi gösteriyor. Eğer siz de Gigi gibi üç boyutlu ışıltıyla parlayan bakışlar istiyorsanız uygulamanız gereken birkaç pratik ipucu var. Metalik farınızdan tam performans almak için yoğun ve sentetik kıllara sahip bir fırça tercih edin veya ürünü parmağınızla uygulayın. Fırçanıza sıkacağınız sabitleme spreyiyle ıslak olarak uygulayacağınız farlar da pigmentini iki kat daha fazla gösterir ve istediğiniz ışıltı yoğunluğuna kolayca ulaşabilirsiniz. Göz kamaştırıcı ışıltıyla parlayan bu makyajı denemek için Gigi’nin görünümünü ilham panonuza mutlaka ekleyin!

ETİKETLER: GİGİ HADİD , GECE MAKYAJI , GÜZELLİK , GÖZ MAKYAJI