11 Haziran 2015

Dolgun Kaşlar

Kaşlarınızı nasıl daha dolgun gösterebileceğinize dair milyonlarca video izleyip, bir sürü kaş kalemi, jel ve pudra almanıza rağmen ulaşamadığınız mükemmel kaş görünümüne artık 3 adımda sahip olabilirsiniz.
 
 
İlk Adım
Küçük bir kaş fırçasıyla, temizlenen kaşları yukarı doğru tarayın. Uzun kaşları makasla kırptığınızdan ve kaş altlarının temiz olduğundan emin olmalısınız.
 
İkinci Adım
Kaş fırçasından yardım alarak, az miktarda kapatıcıyı seyrek olan alanlara uygulayın. Bir veya birkaç dakika kurumasına izin verin. Genelde çoğu kişi bu adımı atlar ama kaşlarınızın bozulmasını engellemek istiyorsanız, mutlaka uygulamanız gerekir. 
 
Üçüncü Adım
Kapatıcı kaplı alanların üzerinden kaş kalemiyle geçin. Eğer hala seyrek bir görünüm varsa, kapatıcı ve kaş kalemi uygulama adımlarını tekrarlayarak birbirlerine karışmalarını sağlayın. İstediğiniz görünümü sağlayana kadar, kaşlarınızın geri kalanına kaş kalemini uygulayın. Son rötuşu da, tüm kaşlarınızın düzgün görünmesi için, fırçayla tarayarak yapın.
 
Güzellik notları: İstediğiniz dolgun görünüme hala ulaşamadıysanız, kaşlarınızın tonunda bir göz farı ve ince, kesik uçlu far fırçası yardımıyla seyrek kısımları doldurabilirsiniz. Kaşlarınızın doğal görünümü, yüzünüze en çok yakışan şeklidir ama bazen seyrekleşen kaşlarınızı yukarıdaki gibi ipuçlarıyla, eski dolgun görünüme kavuşturabilirsiniz.
 
 
Bu bir tanıtımdır
 

 

ETİKETLER: GÜZELLİK , BAKIM