09 Ocak 2019

DiorSkin Forever 24H Foundation’ın Çekici Yüzü: Natalie Portman

YAZI: EKİN KURBETÇİ

dior-makeu-skin-forever-foundation-diorskin-care-natalie-portman-campaign

Fotoğraf: @diormakeup

Dior’un ikonik yüzlerinden Natalie Portman, markanın yeni ruj formülkü Rouge Ultra’dan sonra şimdi de DiorSkin Forever 24H Fondöten’in yüzü oldu. Reklam kampanyasında her zamankinden daha seksi ve feminen bir portre çizen Natalie Portman, Dior güzelliğinin kapılarını karizması ve havalı duruşuyla aralıyor.

 
 
 
Bu gönderiyi Instagram'da gör

Dior Makeup (@diormakeup)'in paylaştığı bir gönderi ()

DiorSkin ailesinin bu yeni ürünü, koleksiyonun diğer üyeleri gibi önce cilt bakımını esas alıyor. Makyaj yaparken cildini şımartmayı sevenlerin de favorisi olacak bu formül Christian Dior Makeup’ın kreatif ve imaj direktörü, makyaj artisti Peter Phillips’e göre tam anlamıyla ciltle bütünleşiyor. Cilde gündüzden geceye kusursuz bir bitiş sağlayan Forever 24H Fondöten'in isteğinize göre doğal mat ve nemli bitişli iki versiyonu bulunuyor.

dior-makeu-skin-forever-foundation-diorskin-care-natalie-portman-campaign

Fotoğraf: @diormakeup

24 saatlik kalıcılığıyla tüm gün kusursuz bir sonuç ve bakımlı bir cilt vadeden DiorSkin Forever 24H Foundation, aynı zamanda da cildi derinlemesine nemlendiriyor ve yüsek pigmentasyonuyla da alkışı hak ediyor. Seksapel dozu yüksek Natalie Portman’lı kampanyası, ekstra bakım yaparken kusurları örten formülü ve ultra kalıcıyken doğal bir sonuç veren bitişiyle DiorSkin Forever 24H Foundation, cildinizi sonsuza kadar sevmenizi sağlayacak!

ETİKETLER: NATALİE PORTMAN , DİOR MAKEUP , DİORSKİN FOREVER FOUNDATİON , FONDÖTEN , CİLT MAKYAJI