04 Eylül 2018

İkonik Kırmızı Tonuyla Dior Ultra Rouge'un Yüzü Natalie Portman

YAZI: EKİN KURBETÇİ

natalie-portman-dior-rouge-dior-ultra-red-lipstick-beauty-make-up

Fotoğraf: Dior

Sürümü kolay ve konforlu rujların kalıcılığından şikayetçi olanlara Dior’un muhteşem bir haberi var: Rouge Dior Ultra Rouge. Yenilikçi formülüyle dudakları nemlendiren ve kat kat uygulanabilen yoğun renkler sunan bu ailenin en önemli özelliği de kalıcılığı. Dior’un kreatif makyaj direktörü Peter Phillips, Ultra Rouge’un çıkışını şöyle açıklıyor: ‘Bir rujdan beklentiniz ne olmalı? Tabi ki her şey!’.

natalie-portman-dior-rouge-dior-ultra-red-lipstick-beauty-make-up

Fotoğraf: Dior

Son zamanların yükselen ‘Ink’ temalı kalıcı ürünlerin vizyonuyla ortaya çıkan bu seri, içeriğindeki bitkisel yağlarla dudakları nemlendirirken, güçlü bir pigmentasyon, 20 saate kadar kalıcılık ve hafif dokusuyla konforlu bir kullanım sağlıyor.

natalie-portman-dior-rouge-dior-ultra-red-lipstick-beauty-make-up

Fotoğraf: @diormakeup

Ultra Rouge kampanyasının öne çıkan rengi ise moda evinin ikonik tonlarından kırmızı.  Christian Dior kırmızıyı ‘Hayatın ve aşkın rengi’ olarak tanımlamış. Ultra Rouge ailesinin içinde her zevke uygun farklı kırmızı tonları var, ikonik 999 Ultra Dior, bordoya göz kırpan 851 Ultra Shock ve yumuşak bir frambuaz rengi olan 770 Ultra Love bunlardan sadece birkaçı.

Dior’un kült olmaya aday bu yeni güzellik ailesini ise Holywood’un kült isimlerinden biri olan Natalie Portman tanıtıyor ve tabi ki kırmızılar içinde! Peter Phillips, Natalie Portman’ın başrolünü oynadığı kampanyayı ‘O gerçek bir aktrist, bu fotoğraflar onun özgüvenini, samimiyetini ve yaşama sevincini yansıtıyor’. sözleriyle anlatıyor. Kampanya için David Sims’in objektifinin karşısına geçen Natalie Portman, sade bir kırmızı kazakla bile oldukça çarpıcı. Başarılı oyuncunun taşıdığı ruj tonu ise Dior’un imza kırmızısı 999’dan başkası değil. Dior güzelliğinin ilhamı olan Natalie Portman, kampanyada feminitesinin farklı yüzlerini gözler önüne sererken adeta ışıldıyor. Sezonun yıldızı yüksek renklerinden biri olan kırmızıya ve Dior'un yenilikçi Ultra Rouge serisine bir şans vermenin şimdi tam zamanı!

Zamansız Dudaklar: 12 İkonik Kırmızı Ruj

 

ETİKETLER: NATALİE PORTMAN , DİOR ULTRA ROUGE , DUDAK MAKYAJI , KIRMIZI