29 Mayıs 2019

Chiara Ferragni'nin Makyaj Koleksiyonuyla Tanışın

YAZI: EKİN KURBETÇİ

chiara-ferragni-lancome-collection-make-up-beauty-capsule

Fotoğraf: Lancôme x Chiara Ferragni

Birkaç hafta önce Beauty Bites ile düzenlediği bir makyaj masterclass'ında Chiara Ferragni bizi heyecan verici projelerin beklediğini söylemişti. Nitekim Lancôme ile halihazırda işbirliği içinde olan başarılı yıldızın bir güzellik koleksiyonu çıkarabileceği ihtimalini biz çoktan öngörmüştük ancak bu sürpriz haberin bu kadar hızlı gerçekleşeceğini düşünmüyorduk.

Kendi markasıyla moda platformunda yerini sağlamlaştıran Chiara Ferragni, şimdi de güzellik dünyasını fethetmeye hazırlanıyor. Genç CEO, ilk makyaj koleksiyonuna Lancôme ile imza atacak! Lancôme x Chiara Ferragni ismiyle çıkacak bu kapsül koleksiyon Chiara Ferragni'nin imza makyajına sahip olmanız için gereken her detayı kapsıyor.

chiara-ferragni-lancome-collection-make-up-beauty-capsule

Fotoğraf: Lancôme x Chiara Ferragni

Koleksiyonun yıldızı hepsi bir arada 'Flirting' isimli makyaj paleti. Bu paletin içinde gündüzden geceye etkileyici bir dumanlı göz makyajı elde edebileceğiniz esas kahveler, nude tonlardan çarpıcı kırmızıya dudaklarınızı renklendireceğiniz 4 ruj tonu ve vazgeçilmez bronzer-highlighter-allık üçlüsü yer alıyor. Bu palete Lancôme'un kusursuz formüllerini taşıyan rujlar ve parlatıcılar eşlik ediyor. Koleksiyonda ayrıca Chiara Ferragni'nin göz makyajının vazgeçilmezi olan yoğun kirpikler için ikonik Lancôme Hypnôse Drama maskara yer alıyor.

 
 
 
Bu gönderiyi Instagram'da gör

Chiara Ferragni (@chiaraferragni)'in paylaştığı bir gönderi ()

Bu kapsül aileyi diğer ürünlerden farklı kılan bir diğer detay da ambalajları. Rose gold rujları ve pembe simli paletiyle makyaj çantanıza renk ve eğlence katmaya gelen ürünlerin üzerinde Chiara'nın logosu olan mavi göz illüstrasyonları yer alıyor. Chiara bu koleksiyonun arkasındaki düşünceyi 'Jenerasyonumun kadınlarına tam anlamıyla benim stilimi yansıtan bir koleksiyon vermek istedim ve bu yüzden Lancôme ile işbirliği yaptım. Bu koleksiyonun anahtar kelimeleri flörtöz, ,ilham verici ve eğlenceli!' sözleriyle anlatıyor.

Önce İtalya, Hollanda ve Almanya'da satışa sunulacak koleksiyon çok yakında tüm dünyada da meraklılarına kavuşacak. Bu çekici makyaj ailesini biz de denemek için sabırszlıkla bekliyoruz!

ETİKETLER: CHİARA FERRAGNİ , BLONDE SALAD , LANCÔME , MAKYAJ KOLEKSİYONU