19 Eylül 2018

Cardi B'nin Tom Ford İmzalı Ruju 24 Saatte Tükendi

YAZI: EKİN KURBETÇİ

cardi-b-tom-ford-lipstick-blue-sold-out-beauty-make-up

Fotoğraf: Getty Images Turkey

Müzik dünyasında patlama yapan ve adını şimdiden A List rapçiler arasına yazdıran Cardi B, ekstravagan moda anlayışıyla dikkat çektiği kadar artık güzellik trendlerine de yön veriyor. Başarılı yıldız moda markalarıyla yaptığı kapsül koleksiyonların ardından şimdi de Tom Ford ile kozmetik dünyasına el attı.

cardi-b-tom-ford-lipstick-blue-sold-out-beauty-make-up

Tom Ford'un ön sırasında oturanlar arasında Cardi B'nin de yer aldığı 2019 İlkbahar/Yaz defilesimde tanıtılan ruj koleksiyonu Lips & Boys'da, şarkıcı ile iş birliğinden ortaya çıkan bir renk var: Cardi.

cardi-b-tom-ford-lipstick-blue-sold-out-beauty-make-up

Yıldızın kendisi gibi alışılmışın dışında olan Cardi isimli kobalt mavi ton, ilk bakışta göz dağı verse de Cradi B'nin hayranları ve güzellik tutkunları tarafından oldukça beğenilmiş olacak ki satışa çıktığı andan 24 saat sonra tükenmiş.


 
 
 
Bu gönderiyi Instagram'da gör

Sorry:/.....

CARDIVENOM (@iamcardib)'in paylaştığı bir gönderi ()

Bu haberi takipçilerine ironik bir 'Üzgünüm:/' başlığıyla veren Cardi B aslında durumdan oldukça mutlu. Yıldız, müzik dünyasında pek de anlaşamadığı(!) rakiplerine karşı üstü kapalı bir 'Ben buradayım.' mesajı vermekten geri kalmamış. Her şarkısıyla müzik listelerinin ilk sıralarında yer alan Cardi B, görünen o ki güzellik dünyasında da zirveye oynuyor!

ETİKETLER: CARDİ B , TOM FORD , MAVİ RUJ