14 Nisan 2018

Bu Yaz Dudaklar Turuncuya Teslim!

YAZI: EKİN KURBETÇİ

jennifer-lopez-hair-beauty-make-up-skin-lipstick

Fotoğraf: Getty Images Turkey

Makyajınızınla mevsimi ısıtmaya ne dersiniz? Ünlü güzellerin de yeni favorisi olan turuncu dudaklar, makyajınıza renk katmaya geliyor. Gün batımının sıcak ve optimist rengi, bu yaz dudak makyajınızın favorilerinden. Bronz cildinizle de mükemmel bir uyum sergileyecek olan turuncuyu makyaj koleksiyonunuza eklemenin tam zamanı.

jennifer-lawrence-red-carpet-beauty-curly-hair-style-makeup-orange-lipstick

Fotoğraf: Getty Images Turkey

Aslında bu renk, tropik iklimin ve tatil günlerinin olmazsa olmazıyken Jennifer Lopez, Jennifer Lawrence ve Emily Ratajkowski gibi ünlüler, termometrenin derecesini artırmaya ve bizi takvimde birkaç ay ileri götürmeye kararlı.

jennifer-lawrence-red-carpet-beauty-curly-hair-style-makeup-orange-lipstick

Fotoğraf: @hungvanngo

Bu yaz mercan, kırmızı ve nar çiçeği gibi parlak renkli rujlarınızı siz de turuncunun saf enerjisiyle yenileyin. Makyaj oyununda cesur adım atmayı sevenlerdenseniz Jennifer Lopez gibi opak ve parlak bir renk tercih edebilir, klasiklerden şaşmayanlardansanız Jennifer Lawrence'ın kiremit rengine göz kırpan dudak rengini deneyebilirsiniz. Hafif bir makyaj isteyenler ise Emily Ratajkowski'nin trasnparan ve parlak dudaklarından ilham alabilir. Meraklısına küçük bir güzellik notu: Allığınızı rujunuzla ton-sür-ton bir renkten uygulayarak daha sıca ve çarpıcı bir güzellik elde edin.

Sezonun Popüler Turuncu Rujları

 

ETİKETLER: MAKYAJ TRENDİ , TURUNCU RUJ , YAZ MAKYAJI