21 Haziran 2020

Beklenen Koleksiyon Çıkıyor: Kendall by Kylie Cosmetics

YAZI: EKİN KURBETÇİ

kendall-jenner-beauty-kylie-jenner-cosmetics-kendallbykyliecosmetics

Fotoğraf: Kylie Cosmetics

Kylie Jenner'ın kozmetik imparatorluğu Kylie Cosmetics yeni koleksiyonları ve iş birlikleriyle büyümeye devam ediyor. Markanın güçlerini birileştirdiği son isim ise Kylie Jenner'ın kız kardeşi Kendall Jenner.

Aslında bu koleksiyon için Kylie Cosmetics'in en çok beklenen iş birliklerinden biri diyebiliriz. Şimdiye kadar tüm kız kardeşlerinin ismiyle ürün aileleri çıkaran Kylie, kız kardeşi Kendall'ı sona saklamıştı. Şubat ayında bu birlikteliğin sinyallerini veren Jenner ikilisi, Kendall by Kylie Cosmetics isimli koleksiyonun çıkış tarihini 26 Haziran olarak açıkladı. 

kendall-jenner-beauty-kylie-jenner-cosmetics-kendallbykyliecosmetics

Fotoğraf: @kyliecosmetics

'Ailede kalan son kişiyim ve ben onun öz kardeşiyim. Bu yüzden büyük oynayacağız.' sözlerinin ardından geniş bir ürün yelpazesiyle karşımıza çıkan ikili beklentileri kesinlikle karşılıyor diyebiliriz. Highlighter ve bronzer stickler, parlatıcı, matlaştırıcı pudra ve far paleti gibi birçok farklı seçeneğe sahip bu koleksiyona Kylie'nin imza ürünü 'lip kit' de Kendall'a özel rengiyle dahil edilmiş.

 
 
 
Bu gönderiyi Instagram'da gör

Kendall (@kendalljenner)'in paylaştığı bir gönderi ()

Kendall by Kylie Cosmetics'in kampanya görsellerinde kız kardeşler ying&yang temalı kombinlerle karşımıza çıkıyor. Kendall'ın saç ve makyajı Jen Atkin ve Mary Phillips imzası taşırken Kylie'nin güzellik portresi arkasındaki isimler arasında Jesus Guerrero ve Ariel Tejada yer alıyor. Koleksiyonun oldukça çekici olan tanıtım videosunda ise Jenner'lara Travis Scott'a ait henüz yayımlanmamış bir parça eşlik ediyor.

Üstünde durulan ufak bir bilgi: Güzellik meraklılarının heyecanla beklediği koleksiyonun satışlarından elde edilen gelirin bir kısmı siyahi trans bireylerin haklarını koruyan ve savunan bir organizasyona bağışlanacak. 26 Haziran'ı iple çekiyoruz!

ETİKETLER: KENDALL JENNER , KYLİE JENNER , KENDALL BY KYLİE COSMETİCS , GÜZELLİK , MAKYAJ KOLEKSİYONU