31 Mayıs 2019

Anastasia Beverly Hills'ten Kaşlara Sihirli Dokunuş

YAZI: BEDİZ YILDIRIM

sephora

Fotoğraf: Serhat Hayri

Kaşlarda kusursuz görünümün öncülerinden olan Anastasia Beverly Hills markası, kaş koleksiyonuyla kaşlara profesyonel bir dokunuş kazandırıp yeniden şekillendiriyor. Kaş şekillendirme ürünleriyle dikkat çeken Anastasia Beverly Hills, kaş kaleminden kaş pudrasına, kaş jelinden kaş sabitleme bazına kadar geniş bir ürün yelpazesine de sahip.

sephora

Fotoğraf: Serhat Hayri

Perfect Brow Pencil Kaş Kalemi

Anastasia Beverly Hills koleksiyonunun öne çıkan ürünlerinden biri de Perfect Brow Pencil kaş kalemi. Bu kalem, geniş ucu ve yumuşak dokusuyla uzun düz çizgiler oluşturmak için ideal bir yapıya sahip. Kalemin bir tarafında uygulama, diğer tarafında da karıştırma ucu bulunuyor. Kuruduğunda pudramsı bir his bırakan bu kalem, 8 farklı renk tonu sayesinde farklı tonlardaki kaşlara da uygulanabiliyor.

Fiyat: 219 TL


Altın Oran

Markanın Türkiye’ye gelişini kutlamak için düzenlenen etkinlikte Anastasia Soare, ‘altın oran’ yöntemini top model Tülin Şahin’e uyguladı.

19-05/29/anastasia-kas-1559137170.jpg

Fotoğraf: Serhat Hayri


Anastasia Beverly Hills Pro Pencil

Profesyonel kalemi kullanırken dikkat edilmesi gerekenler arasında kaşın kendisini şekillendirirken etrafında da etkin bir uygulama yapmak. Anastasia Beverly Hills Pro Pencil Profesyonel Kalem de bu noktada etkili bir ürün. Tam kapatıcılık sağlayan bu profesyonel kalem, alt bölgede yeni çıkan kaşları gizleyip kızarıklığı azaltarak, temiz ve belirgin bir kavis oluşturmaya yardımcı oluyor. Bu kalem aynı zamanda çok yönlü kullanımı da sahip. Göz farının daha kalıcı olması için baz olarak göz kapaklarında, burun çevresinde veya renklendirmek için dudak çevresinde kullanılabiliyor.

Fiyat: 159 TL

Hollywood’un dünyaca ünlü birçok ismine patentli 'altın oran' yöntemiyle kaş tasarımı yapan Anastasia Soare’nin markası Anastasia Beverly Hills ürünlerine artık Sephora mağazalarından ve sephora.com.tr’den ulaşabilirsiniz.

ETİKETLER: SEPHORA , ANASTASİA BEVERLY HİLLS