07 Temmuz 2015

10 Dakika Makyajı

Harika bir görünüme sahip olmak, sandığınız kadar zor ve zaman alan bir şey değil. Uykunuzdan feragat etmeden sadece 10 dakikada sabah makyajınızı tamamlayabilirsiniz. Bunun için ise yüzünüzde dikkat çekmek istediğiniz bölgeyi seçmeniz yeterli.

 15-07/06/makyajcom_goz.jpg

Büyüleyici Bakışlar

Tüm dikkatleri parıldayan gözlere çekmek istiyorsanız, ihtiyacınız olan sadece tek bir ürün; göz kalemi! Her göz rengiyle uyumlu zarif bir dokunuş için ışıltılı bronz kahve veya altın tonlarında bir göz kalemi seçebilirsiniz. Cildinize BB krem uygulayıp, hem üst hem de alt kirpik diplerinize göz kalemini uygulayabilirsiniz. Maskara kullanmadan, sadece kaşlarınızı kaş tarağıyla tarayarak on dakikada hazırsınız!

 

15-07/06/makyajcom_cilt.jpgParıldayan Bir Cilt

Birçok kişi canlı bir görünümün yolunun bolca maskara uygulamaktan geçtiğini düşünür. Evet, kesinlikle yardımcı olur ama canlı bir cilt için allıklar yetiyor. Yorgunluk belirtilerini gizleyip, cildinize aydınlık bir görünüm katmak için, aydınlatıcı primer uygulayıp, BB krem sürün. Ardından sağlıklı ve canlı görünüm için şeftali veya pembe tonlarındaki allığınızla yanaklarınızı renklendirebilirsiniz.

 

15-07/06/makyajcom_dudak.jpgMükemmel Dudaklar

Parlak ve cüretkar dudaklar her zamankinden çok daha popüler. Eğer gözleriniz yorgun görünüyorsa cesur ve canlı renkte bir ruj sürerek, dikkati gözlerinizden dudaklarınıza çekebilirsiniz. Göz altındaki koyu halkaları ve sivilce izlerini gizlemek için de üzerlerine kapatıcı uygulayıp, yüzünüzün tepe noktalarına aydınlatıcı sürün. Son dokunuşu da rujunuzla yapın.

 

Detaylı bilgi için tıklayın

Bu bir tanıtımdır

ETİKETLER: GÜZELLİK , MAKYAJ