27 Ekim 2016

Zeynep Tosun 2017 İlkbahar/Yaz Koleksiyonu ile Moda Operandi'de

YAZI: BERİL ŞAHİN

 zeynep tosun

Zeynep Tosun’un 2017 İlkbahar/Yaz koleksiyonu sınırlı bir süreliğine, yüksek modanın online alışveriş platformu modaoperandi.com'da. 2010 yılında Lauren Santo Domingo ve Aslaug Magnusdottir tarafından kurulan Moda Operandi, yüksek moda tutkunları ile moda evlerini tek bir platform üzerinden bir araya getiriyor.

2013 yılında trunk show konseptini online platform taşıyan Moda Operandi, size bir sonraki sezononun parçalarını podyumla eş zamanlı, mağazalardan önce sipariş vermenizi sağlıyor. Ayrıca bu deneyimi stilistler eşliğinde lüks alışveriş tecrübesine dönüştürüyor. Yeryüzü toları ve nötr renklerden oluşmuş, genç ve kullanışlı koleksiyonu ile Zeynep Tosun, yazın canlılığını ve rahatlığını hatırlatıyor.  Yaz festivalleri için ideal bohem elbiselerden oluşan koleksiyonda Moda Operandi’nin favorisi uzun kırmızı fırfırlı elbise.

gür hürgel

Stilinizi oluştururken size rahatlık sağlayacak parçalar sunan Gür Hürgel’de geçtiğimiz hafta Moda Operandi’de yerini aldı. Hürgel’in sakin renklerden oluşan 2017 İlkbahar/Yaz koleksiyonundaki otantik işlemeli parçalar dolabınızın vazgeçilmezlerine eklenebilir. Moda Operandi’nin size önerisi ise yaka dökümlü kemerli elbise.

 

ETİKETLER: ZEYNEP TOSUN , GÜL HÜRGEL , MODA OPERANDİ