28 Ağustos 2014

"Young Hollywood" Yayınlanıyor

Portre fotoğrafçısı Claiborne Swanson Frank tarafından hazırlanan ve 2012’de yayınlanan ilk kitabı “American Beauty”nin bir devamı olan “Young Hollywood” yayınlanıyor. Michael Kors önsözünü yazdığı kitap için “Claiborne gerçek bir yetenek ve cazibenin karakter ve güvenden türediğine inanan bir vizyonu paylaşıyoruz.” dedi.

 

Young Hollywood’ta, Isabel Lucas, Elisabeth Moss, Dakota Johnson, Imogen Poots, Mickey Sumner ve Amber Heard gibi  Hollywood’ta gelecek vaadeden yeteneklerin de arasında bulunduğu 60’tan fazla kadının portre fotoğrafları bulunuyor. Bu kadınlar arasında, oyuncular, yönetmenler, yapımcılar, senaryo yazarları ve stilistler de bulunmakta.  Kitap, Hollywood’ta genç bir yıldız olmanın ne anlama geldiğinin özünü ve çekiciliğini yansıtıyor. Fotoğrafçı Claiborne Swanson Frank de yeni kuşak yetenekleri çektiği ve bu eşsiz kültürel zamanı belgelediği için minnettar hissettiğini belirtti. 

 

 

Young Hollywood bu sonbaharda, dünya çapında belirli Michael Kors mağazalarında ve Assouline’nın dağıtımı aracılığıyla Eylül ayında satışa sunulacak. Basımı, Los Angeles’ta Michael Kors tarafından verilen özel bir davetle kutlanacak. 

 

ETİKETLER: YOUNG HOLLYWOOD , MİCHAEL KORS