11 Aralık 2019

Yılbaşı Ruhu Four Seasons Bosphorus'ta Yaşanır!

christmas,market

Aralık ayının en renkli zamanında, alışveriş, eğlence ve yeme-içmenin keyfini çıkartmak isteyenlerin ortak buluşma noktası olacak Christmas Market Four Seasons Bosphorus başlıyor! Tüm ziyaretçiler, popüler sanatçıların gerçekleştireceği konserlere katılabilecek ve 10 gün boyunca birbirinden farklı markalarla bir araya gelecekler. 

Christmas Market Four Seasons Bosphorus ‘ta, temalı hediyelik eşya tezgahlarından, ünlü markaların göz dolduran alışveriş stantlarına ‘’Kendin Yap’’ atölyelerinden, atlı karınca ve buz patenine kadar birçok deneyim alanları yaratılacak.

christmas,market

Etkinlik boyunca Alman Frankfurter Hot Dog, Pretzel, Türk kahvaltısının vazgeçilmezlerinden gözleme ve İzmir Lokması, Fransız Escargot’u gibi dünya lezzetleri ve geleneksel tatları Christmas Market Four Seasons Bosphorus’ta buluşarak yeme-içme tutkunlarına lezzet şöleni yaratacak.

20 – 29 Aralık tarihleri arasında gerçekleşecek Christmas Market; Yalın, Kalben, Bülent Ortaçgil, Ayhan Sicimoğlu, Defne Samyeli ve 13 sanatçının daha yer alacağı konserleriyle Four Seasons Hotel Bosphorus'ta 10 gün boyunca ziyaretçilerine unutulmaz bir deneyim sunacak. 

Festival alanında 10 gün boyunca düzenlenecek programlara katılmak isteyenler için: https://www.biletix.com/etkinlik-grup/222431430/TURKIYE/tr 

ETİKETLER: CHRİSTMAS MARKET , FOURSEASONSİSTANBULBOSPHORUS , YILBAŞI