30 Ocak 2017

Yeni Saint Laurent Erkeğiyle İlk Randevu

YAZI: İNAN KIRDEMİR

Geçtiğimiz Eylül’de, Paris Moda Haftası kapsamında ilk Saint Laurent koleksiyonunu tanıtan Anthony Vaccarello, 80’ler esintili tasarımlarıyla yeni kreatif direktörlük yolculuğuna son derece iddialı bir şekilde başladı. Genç ruh, seksilik ve deri üzerine kurulan bir hikayeyle yepyeni bir Saint Laurent inşa eden Vaccarello'nun tasarımlarındaki 'küstah, cesur, gecelere hükmeden 80’ler'i fazlasıyla hissettik.

Saint Laurent

Yasmin Wijnaldum, Freja Beha Erischen, Binx Walton ve Lexi Boling'in başrolde olduğu İlkbahar/Yaz 2017 kampanyasında, yeni YSL kadının dişi ve gizemli olduğunun altını bir kez daha çizdi Vaccarello. Aynı defilede Saint Laurent erkeğine dair minik referanslar veren kreatif direktörün hayalindeki yeni YSL erkeğiyle henüz tam anlamıyla tanışma fırsatımız olmadı derken yayınlanan yeni görseller ve kısa film bir ön buluşma tadında.


Saint Laurent

Collier Schorr'un kolajlarından gördüğümüz kadarıyla deri, seksilik ve şehvet Saint Laurent erkeğinin de DNA'sına işlemiş durumda. Yeni Saint Laurent erkeğiyle ilk randevu için Nathalie Canguilhem'in çektiği kısa filmi izlemeden geçmeyin!

 

Yeni Saint Laurent'den Sahip Olmanız Gereken 5 Ayakkabı

ETİKETLER: SAİNT LAURENT , ANTHONY VACCARELLO , SONBAHAR/KIŞ 2017