18 Eylül 2020

Yeni Nesil Valiz Teknolojisi

Modaya yön veren seyahat çözümleriyle dünyanın önde gelen markaları arasında yer alan Samsonite, yıllar süren araştırmalar sonucunda yepyeni bir sert valiz koleksiyonuna imza atıyor. Made In Europe simgesine sahip inovatif Roxkin materyaliyle hazırlanan PROXIS koleksiyonu darbelerden sonra bile eski şekline dönebilme özelliği ile dayanıklılık ve hafiflik vadediyor.

SamsoniteProxis

Tasarımı ve üretimiyle sektörde çığır açacak bir duruşa sahip, Samsonite’in kendi üretimi olan Roxkin, rock ve skin kelimelerinden meydana geliyor. Kaya kadar dayanıklı ve sağlam, deri gibi esnek ve hafif bir dokuya sahip olan bu materyal sayesinde valiziniz, darbelere ve eskimeye karşı kendi koruma altına alıyor. Sürdürülebilir Gelecek felsefesinden yola çıkarak tasarlanan PROXIS ürünleri Samsonite WECARE ile birinci sınıf hizmet, fayda ve garanti sonrası geri dönüşüm ile çevre dostu bir felsefe sunuyor. 

SamsoniteProxis

Çift tekerlek ve çift tüplü çekçek sapı ile kullanıcısına hareket halindeyken müthiş bir konfor sunan PROXIS tasarımları rahat seyahatin yanı sıra TSA kilit sistemiyle tüm kişisel eşyalarınızın güvenliğini sağlıyor. İki bölmeli iç hacmi ise eşyalarınızı organize edebilmeniz için yeterli alanı sunarken çapraz sabitleme kayışlarıyla da düzen sağlıyor. Günlük hayatımızda telefonlarımız ve tabletlerimiz her an yanımızda. Bu nedenle PROXIS’in kabin boy valizlerinde bulunan entegre USB girişleri sayesinde hayat bağlanmayı devam edebilirsiniz. Ayrıca gizli körük özelliği ile kabin boy valizinizi genişleterek daha fazla eşya taşıyabilirsiniz.

ETİKETLER: SAMSONİTE , VALİZ