05 Eylül 2016

Victoria Beckham'dan Güçlü Kadınlara: The Verdict

YAZI: İNAN KIRDEMİR

O moda dünyasınının en etkili kadınlarından. Başarılı bir tasarımcı olmasının yanı sıra, muhteşem bir anne ve eş. Yenilikçi, cesur, fazlasıyla cool, mesafeli olduğu kadar seksi aynı zamanda. Estée Lauder ile gücünü birleştiren Victoria Bekham’dan söz ediyoruz. Tasarımlarıyla, kadın silüetine kırılganlık yerine bir doz maskülenlik, romantizm yerine soğuk bir şehvet katan Beckham, Estée Lauder ile gerçekleştirdiği işbirliği sonucunda yarattığı güçlü kadına uygun özgüveni yüksek bir makyaj koleksiyonu hazırladı.

Victoria BeckhamFotoğraf: British Vogue

New York’un hızlı hayatından ve Los Angeles’ın hafif enerjisinden etkilenerek, oluşturduğu makyaj koleksiyonu, Beckham’ın günlük hayatında kullandığı koyu tonları abartısız bir ışıltıyla sunuyor. Fransız zarafetini de ihmal etmeyen ikonik tasarımcı, Parizyen şıklığı da Victoria Beckham x Estée Lauder koleksiyonundaki kırmızı rujla yakalamış.

Makyaj yapmayı her defasında çok sevdiğini belirten Victoria Beckham, yıllardır en sevdiği makyaj malzemelerini biriktirdiği itiraf ediyor ve ekliyor: "Bu koleksiyonda kişisel olarak kullanmaktan sonsuz zevk aldığım makyaj malzemelerini derledim. Ortaya güçlü ve şehirli bir kadının özgüvenli duruşunu temsil eden renkler ve ürünler çıktı."

ETİKETLER: VİCTORİA BECKHAM , ESTÉE LAUDER , MAKYAJ , GÜZELLİK