12 Şubat 2018

Victoria Beckham’da Yeni Bir Dönem Başlıyor

YAZI: E. ŞEVVAL YÜRÜTEN

victoria beckham

Fotoğraf: Indigital

Gelecek sezon ilk kez Londra Moda Haftası’na göreceğimiz Victoria Beckham, moda sahnesindeki 10. yılı şerefine tasarım dünyasında yeni bir sayfa açıyor. Geçtiğimiz Eylül ayında New York Moda Haftası’nda kapsamında son şovunu gerçekleştiren Victoria Beckham, 2018-19 Sonbahar/Kış koleksiyonunu Manhattan’daki tarihi bina James Burden Mansion’da, 10 sene önceki ilk şovunu hatırlatan, samimi ve etkileyici bir sunumla gerçekleştirdi.

victoria beckham

Victoria Beckham 2009 İlkbahar/Yaz 

90’ların sonunda Spice Girls grubuyla tanıştığımız İngiliz tasarımcı, 2000’lerin ortasında grubun ayrılmasıyla müzik kariyerinden moda dünyasına transfer oldu. 2008 yılında ilk elbise koleksiyonunu, özel bir sunumla tanıtan Beckham, 10 yıl için modanın en güçlü vizyonlarından birine dönüştü.

victoria beckham

Victoria Beckham'ın New York'taki son şovunda, ailesi İngiliz tasarımcıyı yalnız bırakmadı.

Fotoğraf: @victoriabeckham

Victoria Beckham’ın mihenk taşı niteliğindeki 2018-19 Sonbahar/Kış şovu, moda evinin gelecek sezon beklenen reformlarının da haberini verdi. Daha kompleks siluetler, artan katmanlar ve artan desenler, Beckham’ın yeni estetik anlayışının ilk izleri oldu.

Kadın formunun kontürünü sahiplenmek istediğini belirten Victoria Beckham, bu koleksiyonunda oversized çantalardan kitten topuklara birçok ilke imza attı.

WWD haberine göre; Victoria Beckham, İngiliz yatırım şirketi Neo Investment Partners’dan 40 milyon dolar değerinde özel bir yatırım aldı. Gelecek sezon Londra’da sunacağı ilk şovuyla İngiliz köklerine dönmeye hazırlanan tasarımcının,  aldığı finansal destek sayesinde markasını global anlamda büyütmesi bekleniyor.

victoria beckham

Fotoğraf: @victoriabeckham

Dün 2018-19 Sonbahar/Kış koleksiyonunu sunan Victoria Beckham’ın, moda dünyasındaki 10. yılını kutluyoruz. Victoria Beckham, dinamiklerin hızlıca değiştiği yeni nesil moda sahnesindeki farklılığı, bu sezon yenilikçi estetik anlayışıyla yakaladı.

Bir tasarımcının moda haftasındaki konumu değiştirmesi, yeni bir başlangıcı temsil eder. Eylül ayında ilk kez Londra Moda Haftası kapsamında şovunu gerçekleştirecek Victoria Beckham’ın yeni çağını heyecanla bekliyoruz ve İngiliz tasarımcısının moda dünyasındaki başarıyla geçen 10. yılını kutluyoruz.

Victoria Beckham - 2018-19 Sonbahar/Kış

ETİKETLER: VİCTORİA BECKHAM , 2018SONBAHARKIS