06 Ağustos 2014

Victoria Beckham Gardırobunu Açtı

Oscarlı şarkıcı Annie Lennox’un eşi Dr. Mitch Besser’in öncülüğünde gerçekleşen projenin amacı elde edilen gelirin tümünü Mothers2Mothers vakfına bağışlamak.

 

HIV infeksiyonuna karşı toplum bilinci uyandırmayı hedefleyen vakıf, özellikle Güney Afrika’daki kadınların en önemli yardım eli.

 

600 parçanın seçim aşamasında annesi ve ablasından destek alan Beckham, “Gardırobuma son bir kez bakarken anılarımla mutluluğa doğru bir yolculuğa çıktım. Düşünüyorum da her parça hayatımın en güzel anlarına dokunmuş. Adıma özel tasarlanan her kıyafeti bugüne kadar büyük bir keyifle giydim. Pozitif enerjimin dokusunun kumaşlara da yansıdığına inanıyorum. Bu mutluluğu başkalarına devretme vakti“ diyor.

 

Otobiyografik bir nitelik taşıyan tasarımlar Victoria Beckham’ın “Spice Girls“ ile başlayan serüvenini yansıtmakla kalmayıp, aynı zamanda hayatındaki en romantik anların da şahidi. Eşi David Beckham ile çıkmaya başladıkları dönemde giydiği kıyafetlerin de açık artırmaya sunulması, güzel tasarımcının bu projeye ne kadar gönülden destek verdiğine dair hoş bir ayrıntı.

 

 

Detaylar için tıklayın

 

-İnan Kırdemir

 

ETİKETLER: VİCTORİA BECKHAM , THE OUTNET