16 Nisan 2018

The Weeknd ve Bella Hadid Coachella'da Bir Arada

YAZI: EKİN KURBETÇİ

bella-hadid-the-weeknd-cochella-2018-selena-gomez

Fotoğraf: Getty Images Turkey

Gerçek adı Abel Tesfaye olan şarkıcı The Weeknd ve Bella Hadid kırmızı halının ikonik çiftlerindendi, ta ki ikili 2016'da yollarını ayırma kararı alana kadar. Çiftin ayrılığından sonra The Weeknd Selena Gomez ile tutkulu bir ilişkiye başlamış, Bella Hadid'in ise adı birkaç aşk dedikodusuna karışsa da resmi bir birlikteliği olmamıştı. Selena Gomez ile ayrıldıkları açıklandıktan sonra güzel şarkıcının Justine Bieber'a dönmesiyle ufak bir sarsıntı yaşayan Abel, hislerini yeni albümünün şarkılarında sitemkar bir şekilde açıklamıştı.

Bella Hadid ise The Weeknd'e olan aşkının hiç bitmeyeceğini ve daima iyi arkadaş olarak kalacaklarını röportajlarında belirtiyordu. Açıklamalarına kontrast olarak Abel'i Instagram takibinden çıkaran Bella, Selena ayrılığından sonra The Weeknd ile sessizce görüşmüştü. Şarkıcı sevgilisi Selena ile ayrıldıktan sadece birkaç gün sonra Abel, Bella'nın dairesinden çıkarken kameralara yakalanmıştı.

bella-hadid-the-weeknd-cochella-2018-selena-gomez

Fotoğraf: @abelxbella

İkonik çiftin gözler önünde bir araya gelmesi ise Coachella festivalinde gerçekleşti. Bir partide tüm gece dudak dudağa görüntülenen çift akıllara 'Acaba tekrar bir araya mı geliyorlar?' sorusunu getirdi. Kaynaklara göre Bella Hadid'in The Weeknd'e olan duyguları hala bitmemiş ve içten içe tekrar bir araya gelmek istiyor. Selena'dan sonra farklı isimlerle flörtleşen Abel tarafında ise durum karışık. Çünkü yakın bir zamanda Abel, adı birkaç sene önce Justin Bieber ile aşk dedikodularına karışan oyuncu ve DJ Chantel Jeffries ile de samimi görüntüler verdi. Hatta öyle ki, Bella Hadid Chantel'i de Instagram takibinden çıkardı.

The Weeknd ile olan ilişkisine dair umutlarını canlı tutan Bella Hadid, Starboy şarkıcısı ile olan eski mutlu günlerine geri dönebilecek mi bilmiyoruz ve ikiliden gelecek haberleri merakla bekliyoruz!

10 Adımda The Weeknd & Bella Hadid İlişkisi

ETİKETLER: BELLA HADİD , THE WEEKND , İLİŞKİ , AYRILIK , COACHELLA 2018