10 Nisan 2017

Bella Hadid The Weeknd'i Instagram Takibinden Çıkardı

YAZI: EKİN KURBETÇİ

Günümüzde ayrılıklar eskisi kadar karmaşasız ve kolay değil. Artık ayrılığın en önemli dönüm noktalarından biri “ex”inizi sosyal medya hesaplarınızda takipten çıkarmak. Bella Hadid de yaklaşık 5 ay önce biten ilişkisine Instagram’da The Weeknd’i takibi bırakarak son noktayı koydu.

Bella Hadid Vogue Turkey 2016

Bella Hadid, The Weeknd, Selena Gomez Fotoğraflar: Getty Images Turkey

Selena Gomez’le The Weeknd aşkının ortaya çıktığı Ocak ayında Selena’yla sosyal medya arkadaşlığını bitiren Bella’dan sonra geçtiğimiz haftalarda da çiçeği burnunda çift Bella’yı karşılıklı olarak takipten çıkartmıştı. Kendisine ve kariyerine yoğunlaşmak istediğini söyleyen Bella Hadid, doğru zamanı beklemiş olacak ki geçtiğimiz günlerde The Weeknd için “unfollow” tuşuna basarak bu Instagram dramasını sonlandırdı.

Bella Hadid Vogue Turkey 2016

Selena Gomez - The Weeknd

Fotoğraf: @theweeknd

Tüm sosyal medya kaosunun ardından Selena Gomez ve The Weeknd beraberliklerinin ilk Instagram paylaşımını yaptı. Beverly Hills’de Drake, Tyga ve Amber Rose’un da davetli olduğu bir doğum günü partisinde bir araya gelen çiftin ilişkileri The Weeknd’in bu sıcak ve samimi fotoğrafı paylaşmasıyla artık “Instagram Official”.

10 Adımda Bella & The Weeknd İlişkisi

ETİKETLER: BELLA HADİD , THE WEEKND , SELENA GOMEZ , İNSTAGRAM