29 Ekim 2020

Sonbahara Renkli Bir Bakış

Her mevsimin aksesuarı olarak kombinlerimizin vazgeçilmezi haline gelen güneş gözlükleri aynı zamanda stilinizin en önemli tamamlayıcılarından biri. Eğer bu sonbahar tarzınıza sihirli bir yeni dokunuş yapmak isterseniz, Vogue Eyewear sizlere önerimiz. 2020 Sonbahar/Kış sezonunda şehirli tarzın ışıltıyla buluştuğu “Twiggy” ile yaratıcı ve kontrast öğeleri içerisinde barındıran “High Rise” koleksiyonları ile karşımıza çıkan marka, şehre dönüş için sizlere dikkat çekici seçenekler sunuyor.

Vogue Eyewear

Sezonun trendi makyaj paletindeki pastel tonlardan ilham alarak oluşturulan Twiggy koleksiyonu Gold, Black, Silver, Milky Blue ve Milky Pink renklerinden oluşuyor. Retro, şık, şehirli tarzın ışıltılı bir tasarıma dönüştüğü bu ince metal çerçeveye sahip kare formlu modelde, üzeri 27 adet Swarovski kristalle bezeli metal saplar adeta göz kamaştırıyor. Sonbahara farklı bir gözle bakmak, abartıya kaçmadan etkileyici bir görünüme kavuşmak ve en önemlisi stilinize ufak bir dokunuş yapmak istiyorsanız Twiggy tam size göre!

Vogue Eyewear

Yeni sezonun dikkat çeken bir diğer trendi ise akıllı cazibenin göstergesi geometrik modeller... Vogue Eyewear Highrise koleksiyonunda, trend yaratan yumuşak şehirli ince metal geometrik açılar, stil sahibi feminen tonlar abartıdan uzak ancak etkileyici bir tarz sunarak sonbahar kombinlerinizin vazgeçilmezi olacak.

ETİKETLER: GÜNEŞ GÖZLÜĞÜ , TREND , AKSESUAR , 2020 SONBAHAR/KIŞ , VOGUE EYEWEAR