02 Mayıs 2020

Rihanna ve Adam Selman İş Birliğinde İkinci Tur

YAZI: EKİN KURBETÇİ

rihanna-adam-selman-savage-fenty

Fotoğraf: Savage x Fenty

Savage x Fenty'yi duymayan kaldı mı bilmiyoruz. Rihanna dokunuşuyla seksapel dozu yüksek bir iç giyim markası olan Savage'ın ilk iş birliği Riri'nin yakın arkadaşı Adam Selman'laydı. Geçtiğimiz sevgililer günü için kapsül bir ürün ailesi hazırlayan ikilinin tasarımları o kadar çok beğenildi ki Rihanna ve Adam ikinci kez bir araya geldi. Adam 'Rihanna benim en büyük destekçim ve 1 numaralı ilham kaynağım. O gerçek bir ikon.' sözleriyle Riri'ye olan hayranlığını belirtti.

rihanna-adam-selman-savage-fenty

Fotoğraf: Savage x Fenty

Markanın yaz koleksiyonu Neon Nights'ın kampanya çekimlerini paylaşan Rihanna, iş birliği haberini Savage x Adam Selman iş birliğinden ultra çekici siyah bir takımla duyurdu. Fotoğraflar için uzun ve eforsuz saçlar tercih eden Ri, seksapel dozu yüksek tasarımları elmas aksesuarlar ve Amina Muaddi'nin Lupita terlikleriyle tamamladı.

rihanna-adam-selman-savage-fenty

Fotoğraf: Savage x Fenty

1 Mayıs'tan itibaren ayın Xtra VIP Kutusu'nda satışa çıkacak ürünleri sadece Savage x Fenty'nin VIP üyeleri sepete ekleyebilecek. Bu bilgilerin ardından akıllarda tek bir soru var: Üyelik formunu nereden doldurabiliyoruz?

ETİKETLER: RİHANNA , SAVAGE X FENTY , ADAM SELMAN