13 Ağustos 2018

Prens William ve Kate Middleton'ın Kaçış Rotası

EDİTÖR: ZEYNEP GÜR

Karayipler'de bulunan Mustique Adaları'nda tropikal bir tenle döner dönmez soluğu Norfolk'taki yazlık köşklerinde alan Cambridge Dükü ve Düşesi, bugünlerde tahtın 5. Varisi Prens Louis ile yaptıkları ilk tatillerinin keyfini çıkarıyor. 

prince george 

Fotoğraf: @kensingtonroyal

Prens William ve Kate Middleton'ın Butan Krallığı'na yaptığı ziyaret.

Botanik bahçesi, 10 odası, dev havuzu ve çocuklar için sınırsız oyun alanına sahip Anmer Hall'de, İngiliz basınından, meraklı gözlerden, fısıltılardan ve monarşiden uzak bir tatil süren Prens William ve Kate Middleton, kuş uçmaz kervan geçmez bu yerde çocuklarıyla birlikte çevrimdışı modunda.

prince george

Fotoğraf: @kensingtonroyal

Kraliçe Elizabeth'in, Prens William ve Kate Middleton'a hediye ettiği tarihi yapı Anmer Hall, Prens George ve Prenses Charlotte'un da favori kaçış rotaları arasında. Anneleriyle bahçede top peşinde koşturup çimenlerde yuvarlandıktan sonra akşamları Prens George'un en sevdiği çizgi film karakteri olan Peppa Pig ile uykuya dalan çocuklar hallerinden oldukça memnun. 

prince george

Fotoğraf: @kensingtonroyal

Çocukluğunda yüksek sorumluluk bilinciyle yetiştirilen Prens William, kendi yaşadığı zorlukları çocuklarına yaşatmamak için onları, özellikle de Prens George'u normal yetiştirme taraftarı. Öyle ki, Prens George Kraliyet gerçeklerinden henüz haberdar değil. Dolayısıyla kapılı kapılar ardında soylu kimlikleri portmantoya bıraktıkları aksesuardan farksız kalıyor. 

ETİKETLER: PRENS WİLLİAM , KATE MİDDLETON , PRENS GEORGE