16 Temmuz 2018

Prens Louis'nin Resmi Vaftiz Fotoğrafları

YAZI: İNAN KIRDEMİR

18-07/16/kate-middleton-william-vaftiz.png

Fotoğraf: Kensington Sarayı/Matt Holyoa

Prens Louis'nin doğumu ve Prens Harry ve Sussex Düşesi Meghan Markle'ın evlenmesiyle İngiliz Kraliyet Ailesi genişledi. Geçtiğimiz hafta, henüz birkaç aylık olan Prens Louis'nin vaftiz töreni için bir araya gelen kraliyet ailesi, yeni üyeleriyle birlikte ilk resmi aile fotoğraflarını da çektirdi.

18-07/16/kate-middleton-william-vaftiz3.png

Fotoğraf: Kensington Sarayı/Matt Holyoa

Clarence House'daki Morning Room'da gerçekleştirilen çekimlerde Prens William, Kate Middleton, George ve Charlotte'un yanı sıra, Prens Harry, Meghan Markle, Prens Charles ve Cornwall Düşesi Camilla, Carole ve Michael Middleton, James Middleton, Pippa Middleton ve eşi James Matthews yer alıyor.

18-07/16/kate-middleton-william-vaftiz4.png

Fotoğraf: Kensington Sarayı/Matt Holyoa

Bu özel fotoğraf karelerinin mimarı Matt Holyoak. Resmi vaftiz fotoğraflarını çekmesi için arandığında büyk bir guyur yaşadığını söylüyor. Çekim esnasında kraliyet üyelerinin doğal ve samimi tavırlarından çok etkilenmiş. Tanıklık ettiği samimiyetin, çektiği fotoğraflara yansımış olmasını diliyor.

18-07/16/kate-middleton-william-vaftiz2.png

Fotoğraf: Kensington Sarayı/Matt Holyoa

Kate Middleton, Prens Louis'ye aşk dolu bakışlarıyla içimizi ısıtırken, fotoğraflarda Kraliçe 2. Elizabeth'in eksikliği gözlerden kaçmıyor.

ETİKETLER: KATE MİDDLETON , PRENS WİLLİAM , PRENS LOUİS , VAFTİZ , İNGİLİZ KRALİYET AİLESİ