23 Haziran 2020

Pembenin Gücünden Bahsetmeye Ne Dersiniz?

20-06/18/elidor-gorsel-1592467161.jpg

Pembe deyince aklınıza gelen sözcükler neler? “Tatlı”, “masum”, “sevimli” ya da “hassas”? Her kadının, kendi hikayesinin kahramanı olduğu fikrinden yola çıkan Elidor, kadınların dünyasının birkaç kelimeyle tanımlanamayacak kadar zengin olduğunu hatırlatıyor. Marka, #PembeyeŞimdiBak kampanyasıyla sizleri, pembeyi yeniden tanımlamaya davet ediyor.

Farklı saç bakım ihtiyaçlarına çözüm sunmanın yanı sıra genç kadınların güçlenmesi, hayallerinin ardına düşmesi için projeler hayata geçiren Elidor, #PembeyeŞimdiBak kampanyasıyla kadınlara dayatılan klişeleri sorgulamayı hedefliyor. Mücadeleye ve sınırları aşmaya inanan bir kadın hareketi bu.

20-06/18/elidor-post-1.png

Güçlenmeye giden yolda en büyük adımın eğitim olduğuna inanan Elidor, marka elçisi Zeynep Bastık’ın düşlerinin peşinden gitme cesaretinden ilhamla, şu ana kadar iki farklı eğitim çalışmasına imza attı. Marka ilk olarak 8 Mart Kadınlar Günü kapsamında, o hafta boyunca belirli bir satış kanalından yapılan alışverişlerin tüm gelirini genç kadınlara eğitim bursu olarak Toplum Gönüllüleri Vakfı’na bağışladı. İkinci adımda ise sosyal izolasyon sebebiyle evlerimizde kaldığımız dönemde, çevrimiçi öğrenme platformu Udemy ile işbirliği yaparak, genç kadınlar tarafından en çok tercih edilen 30 eğitime ücretsiz erişim imkanı sağladı. Genç kadınlara hayallerine giden yolda destek vermek için planlanan yeni projelerse yolda.

Siz de pembeye, güce ve cesarete atıfta bulunan bir gözle bakmaya ne dersiniz?

ETİKETLER: ELİDOR , SAÇ BAKIM , ŞAMPUAN