01 Ekim 2015

Paris Moda Haftası'nda The Row

YAZI: SUZY MENKES

15-10/01/suzy-menkes-the-row-mary-ashley.jpg

Fotoğraf: Suzy Menkes

Modaevlerinin, defilelerini New York'tan Paris'e taşıması bir niyet göstergesidir. Daha çok ciddiye alınmak istemiş olabilirler. Yeni bir müşteri tabakasına hitap etmek istemiş olabilirler. Belki de moda şehirlerinin en büyüğünde defile yaparak onay almak istemişlerdir.  

Mary-Kate Olsen, kardeşi Ashley ile kurduğu marka "The Row"un Paris'te defile yapmasıyla ilgili, "Müşterilerimiz içindi," diyor. 

15-10/01/the-row-mary-kate-ashley-olsen.jpg

Fotoğraf: Suzy Menkes

Markanın sunduğu vücudu sarıp sarmalayan geniş kaşmir montların, belde kıvrımlanan takımların veya düz, uzun bir elbisenin müşterileri, Paris'in dışındaki şatoda yemeğe davetliydiler. İkiz kız kardeşler, şatonun sahibinin kendi tasarımlarını giymesini hayal ettiklerini itiraf ediyorlar.   

15-10/01/the-row-mary-kate-ashley-olsen-suzy-menes.jpg

Fotoğraf: Suzy Menkes

İyi kalite kumaşları ve el yapımı çantalarıyla marka, çok klas bir koleksiyon ortaya koymuş. Altından sütyenlerin ve şortların göründüğü uçuşan, şeffaf elbiseler bile kaliteli bir erotizmin ürünüydüler.   

15-10/01/the-row-suzy-menkes.jpg

The Row'un 2016 İlkbahar/Yaz Koleksiyonu'ndan süslemeli bir çanta.

Fotoğraf: Suzy Menkes Instagram

Bu süreçte, Mary-Kate ve Ashley, Paris'in rekabetçi moda ortamında koleksiyonlarının diğerlerinin arasından sıyrılıp sıyrılamayacağını görmüş olacaklar.

15-10/01/mary-kate-ashley-olsen-the-row.jpg

Paris'teki ilk defilelerinin ardından Mary Kate ve Ashley Olsen

Fotoğraf: Suzy Menkes Instagram

 

Çeviri: Kardelen Berfin Kobyaoğlu 

ETİKETLER: SUZY MENKES , THE ROW , MARY KATE OLSEN , ASHLEY OLSEN