24 Nisan 2015

One Love Festival Başlıyor

2002 yılından bu yana Efes Pilsen tarafından Pozitif Live organizasyonu ile düzenlenen One Love Festival, her yıl dünyadan ve Türkiye’den müziğin önemli isimlerini Türkiye’de ağırlıyor. Hayat Bu Kapağın Altında desteğiyle Pozitif Live tarafından 13 – 14 Haziran’da Lifepark’ta gerçekleştirilecek “One Love Festival 14”ün heyecan ve merakla beklenen programı açıklanmaya devam ediyor. Avantajlı ön biletleri de satışa sunulan festivalin bu yılın ilk sürprizleri dünya müzik listelerinde ciddi başarı yakalamış İngiliz indie pop sanatçısı Tom Odell, New Yorklu efsane indie rock grubu The Strokes’un kurucusu ve solisti, grubu Julian Casablancas + The Voidz, Mercury Prize ödüllü İngiliz müzisyen James Blake ve elektronik dans grubu Hot Chip.
 
 
Not: Festivalin 2 gününü kapsayan tek kişilik kombine biletleri 110 TL’ye, festival arkadaşlar olmadan yaşanmaz diyenlerse 2 kişilik “Buddy Pack” kombine biletleri 190 TL’ye Biletix üzerinden alabilecek. 
 

 

ETİKETLER: ONE LOVE FESTİVAL 14 , ONE LOVE FESTİVAL , EFES PİLSEN , POZİTİF LİVE , JAMES BLAKE , TOM ODELL , METRONOMY , HOT CHİP