13 Nisan 2016

NetWork Kadınının Keşif Yolculuğuna Davetlisiniz

network

NetWork’ün sezondaki keşif yolculuğu başladı. İlk durağı safari olan ve ilhamını renklerden alan 2016 İlkbahar/Yaz koleksiyonu ile NetWork kadını, maceraperest ruhu feminen bir bakışla şehrin sokaklarına taşıyacak.

Modern ve yalın parçalarla çarpıcı silüetler oluşturan NetWork kadınının sezondaki en büyük önceliği; çaba harcamadan stil sahibi görünmek ve bu çabasız stili günün her anına taşımak. Bu konuda en büyük yardımcısı ise renkler. Hakiden bej tonlarına uzanan renk skalasıyla gündelik stile farklı bir tarz katan koleksiyon kırmızı, siyah, beyaz ve saks mavisi tonlarıyla da gündüzden geceye devam ediyor. Stile deneysellik katarak feminen ve maskülen stil arasında denge ilişkisi kuran NetWork kadını, 60’ların vazgeçilmezi yüksek bel mini etekler ve evaze elbiselerle feminen tarafa seslenirken en büyük destekçisi akışkan formlar oluyor. Diğer tarafta ise Boyfriend pantolonlar ve ince kumaşlardan hazırlanan takımlar maskülen tarafın güçlü stil kodlarını belirliyor.

network

Geniş bir desen yelpazesine sahip koleksiyon, çizgi deseni ile sezonun en önemli trendlerinden grafik etki ve zamansızlık arasındaki doğruyu belirlerken, floral desenler ve fırça darbelerini de koleksiyona dahil ediyor. Koleksiyonun yeniliklerinden biri olan batik desenler ise 70’ler dönemini bu yaza uyarlayarak sezonun favorileri arasına giriyor.

Stil normlarını cesurca ortadan kaldıran dokular, sezonun kilit parçalarına da ilham veriyor. Baskılı deri montlar, ipek bluzlar, triko elbiseler ve süet gömlek şort takımları sezondaki doku farkının altını çiziyor.

Detaylı bilgi için tıklayın.

Bu bir tanıtımdır 

ETİKETLER: NETWORK , İİLKBAHAR YAZ 2016