25 Mayıs 2016

Muhteşem Gelin Eva Longoria ve Muhteşem Davetlileri

YAZI: İNAN KIRDEMİR

İhtişamın merkezi Hollywood, düğün konusunda çoğu zaman sadelikten yana. Issız bir adanın sahilinde ya da şehirden uzak bir göl kenarında, farklı konsept ve mekan tercihleriyle romantik düğünlere imza atan yıldızlar kadrosuna, muhteşem gelin Eva Longoria da dahil oldu. Geçtiğimiz Cumartesi günü Meksika’da 3. kez dünyaevine giren Longoria’nın seksen kişilik davetli kontenjanında Ricky Martin’den Victoria Beckham’a birçok yakın dostu vardı. 

16-05/25/eva-longoaria-victoria-beckham-1464184303.jpgFotoğraf: @victoriabeckham

Konuklar arasında bir geline eşik edebilecek en cool arkadaşa sahip olan Eva Longoaria, Beckham ile sadece düğün gecesi değil gün boyu son derece keyifli anlar paylaştı. Yakın arkadaşının mutlu gününü Instagram üzerinden de kutlayan Beckham duygularını şöyle ifade etti: "Dünyanın en zeki ve en güzel kadını. Arkadaşın olmaktan gurur duyuyorum. Muhteşem ve aşkla dolu bir gün."

16-05/25/brian-atwood.pngFotoğraf: @evalongoria

Brian Atwood imzalı gelin ayakkabılarıyla, ayakkabı çıtasını yükselten Eva Longoria'nın bu arzu nesnesinin altına kimin adını yazdığı merak konusu.

16-05/25/eva-davetiye.pngFotoğraf: @evalongoria

Güzel aktrisin eşi Jose Antonio Baston Latin Amerika'nın en büyük medya kuruluşu Grupo Televisa'nın yönetim koltuğunda oturduğu ve daha önceki evliliğinden 3 çocuğu olduğu biliniyor.

ETİKETLER: EVA LONGORİA , VİCTORİA BECKHAM , WEDDİNG , DÜĞÜN , MEKSİKA