01 Haziran 2015

Eva Longoria L’Oréal Paris ile 10. Yılını Kutladı

Kutlama için, L'Oreal Paris’in Eva Longoria’ya unutulmaz sürprizleri oldu. Birbirinden ünlü davetliler, Karlie Kloss, Doutzen Kroes, Lara Stone ve Soo-Joo Park’ın aralarında bulunduğu VIP davetliler, rujlarla süslenmiş gösterişli pembe bir pasta… Eva’nın Cannes Festivali’ndeki en unutulmaz anlarından biri olduğunu iddia edebiliriz. Gece devam ederken, L'Oreal Paris’in güzelleri ise partide bol bol selfie çekti.
 
 
Bu sene, Bollywood yıldızı Aishwarya Rai de marka ile 10. senesini kutladı. 10 senedir birlikte çalışan Eva ve Aishwarya’nın çok özel bir dostlukları olduğunu söyleyebiliriz. 41 yaşındaki Aishwarya ise bu dostluk için: "Eva ve ben, Cannes’da, L’Oréal Paris sayesinde arkadaş olduk. Cannes tüm festivallerin en gösterişlisi ve burada kendimizi kaptırdığımız inanılmaz bir enerji var” dedi.
 
Güzellik notları:
Davet için Eva vücudunu saran uzun beyaz bir elbise içinde süzülmeyi tercih etti. Makyajında ise doğallıktan yana olan Eva, ilgiyi bakışlarına çekmek için siyah maskarası yardımıyla kirpiklerini yoğunlaştırdı. 
 
 
 
Bu bir tanıtımdır
 

 

 

ETİKETLER: MAKYAJ , EVA LONGORİA , L'OREAL